0

مراسم استقبال از پیکر شهید مختاری در یزد برگزار می شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مراسم استقبال از پیکر شهید مختاری در یزد برگزار می شود

مراسم استقبال از پیکر شهید مختاری در یزد برگزار می شود


همزمان با ولادت با سعادت پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) پیکر مطهر شهید محمد حسین مختاری در یزد مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
مراسم استقبال از پیکر شهید مختاری در یزد برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری دفاع پرس از یزد، پیکر مطهر شهید محمد حسین مختاری، روحانی شهید اشکذری همزمان با ولادت با سعادت پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) در یزد مورد استقبال مسئولین و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران قرار خواهد گرفت.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اشکذر با اعلام این خبر گفت: جلسه هماهنگی این مراسم با حضور فرماندار و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد.و با توجه به درخواست مادر شهید گرانقدر مقرر شد پیکر ایشان به یزد منتقل و پس از تشییع در مرکز استان به زادگاهش روستای حسن آباد انتقال یابد.

 

مراسم استقبال از پیکر شهید مختاری در یزد برگزار می شود

 

محمد رضا پورعسکری با قدردانی و تشکر از مردم شریف شهرستان اراک که سالها میزبان این شهید سرافراز میهن اسلامی بودند از مردم شهید پرور دارالعباده دعوت کرد در مراسم استقبال و تشییع شهید مختاری همچون گذشته ارادت خود به ساحت منقدس شهدا را به منصه ظهور رساندند.

طلبه شهید محمد حسین مختاری اول اردیبهشت ماه سال 1336 در خانواده مذهبی چشم گشود و در جریان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فعالانه حضور داشت و پس از آن در جریان جنگ تحمیلی در قالب سبزپوشان سپاه اسلام به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت و در جریان عملیات رمضان در 23 تیرماه سال 1361 به فیض شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش را 23 سال در منطقه عملیاتی جنوب به امانت گذاشت.

در سال 1384 و در جریان تفحص شهدا پیکر شهید مختاری به عنوان شهید گمنام به وطن منتقل شد و مردم ولایتمدار اراک افتخار میزبانی از این سرباز سپاه اسلام در گلزار شهدای این شهرستان را کسب کردند.

سرانجام پس از انجام آزمایش DNA از خانواده این شهید گرانقدر هویت وی شناسایی و به خانواده اعلام شد تا انتظاری سخت پایان یابد.

مراسم استقبال و تشییع پیکر مطهرشهید طلبه محمد حسین مختاری در یزد بدین شرح اعلام شد:

  •  استقبال : سه شنبه8دی ساعت16:30فرودگاه یزد
  • حضور پیکرشهید در مراسم9دی ساعت7:30صبح(مسجدروضه محمدیه . حظیره)
  • استقبال درشهرستان اشکذر ساعت10:30چهارشنبه9دی
  • مراسم وداع چهارشنبه9دی ساعت19درحسینیه شهدای اشکذر
  • تشییع وتدفین پنجشنبه10دی ساعت14:30 ازحسینیه محمد روستای حسن آباد رستاق اشکذر

 

دوشنبه 7 دی 1394  11:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها