0

کارنامه متوسط خریدهای تابستانی رئال مادرید

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

کارنامه متوسط خریدهای تابستانی رئال مادرید

رئال مادرید تابستان امسال برای تقویت تیم خود، 6 بازیکن جدید به خدمت گرفت و برای این بازیکنان رقم 76 میلیون یورو نیز هزینه کرد.

دانیلو، کواچیچ، کاسیا و واسکز به همراه کاسیمیرو و چریشف، بازیکنانی بودند که تابستان جذب رئال شدند. کاسیمیرو و چریشف بصورت قرضی برای پورتو و ویارئال بازی می کردند و دوباره جذب رئال شدند. 

رئالی ها برای خرید دانیلو، کاسیا، واسکز، کواچیچ و کاسیمیرو، 76 میلیون یورو هزینه کردند و تنها چریشف بدون هزینه به رئال مادرید اضافه شد. نکته قابل توجه اینجاست که این 6 بازیکن هنوز نتوانسته اند حتی در 60 درصد دقایق ممکن برای رئال به میدان بروند. 

کارنامه متوسط خریدهای تابستانی رئال مادرید


دانیلو که با رقم 31.5 میلیون یورو از پورتو به رئال پیوست، با 1314 دقیقه بازی، بیشتر از 5 خرید دیگر در میادین حاضر بوده است. او در 58 درصد دقایق برای کهکشانی ها در زمین حضور داشته. 
پس از او کاسیمیرو است که با رقم 7.5 میلیون یورو به رئال بازگشت و در 53 درصد دقایق یعنی 1209 دقیقه با پیراهن رئال به میدان رفته است.

کواچیچ که به شکل غیرمنتظره ای و با رقم 30 میلیون یورو از اینتر خریداری شد، تاکنون فقط 794 دقیقه برای رئال بازی کرده است(35 درصد دقایق ممکن). این آمار برای لوکاس واسکز به 28 درصد دقایق می رسد. کیکو کاسیا هم که با 6 میلیون یورو از اسپانیول به رئال پیوست، تا بدینجای فصل 450 دقیقه برای رئال بازی کرده و بدتر از همه، چریشف است( عامل حذف رئال از کوپا دل ری) که فقط 117 دقیقه (5 درصد دقایق) برای رئال به میدان رفته و همان 45 دقیقه حضورش در مقابل کادیز کافی بود تا رئال مادرید از کوپا دل ری حذف شود.

نگاهی به عملکرد 6 خرید این فصل رئال نشان می دهد که تنها کاسمیرو و لوکاس واسکز توانسته اند تا حدودی نمایش های قابل قبولی ارائه دهند. عملکرد دانیلو و کواچیچ نیز متوسط بوده است.

 

یک شنبه 6 دی 1394  8:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها