0

راننده شاسی بلند مشکی تحت تعقیب قضایی

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

راننده شاسی بلند مشکی تحت تعقیب قضایی

 
راننده یک خودروی شاسی بلند مشکی  در مشهد جمعه گذشته چنان خودرواش را باسرعت به یک خودروی سواری پراید کوباند که پراید پس از برخورد با موانع از وسط دونیم شد و در پی آن راننده پراید جان باخت و راننده خودروی شاسی بلند متواری شد.
 
به گزارش خراسان، عصر جمعه گذشته بود که بیسیم پلیس به صدا درآمد و خبر یک تصادف هولناک درحوالی میدان خاقانی را مخابره کرد . پلیس مشاهده کرد شدت حادثه به حدی بوده که خودروی پراید ازوسط  دو نیم شده است و راننده آن نیز از خودرو به بیرون پرت شده است.
 
ماموران  مصدوم را تحویل نیروهای امدادی دادند تا به مرکز درمانی اعزام شود . تحقیقات پلیس از شاهدان ماجرا مشخص کرد یک دستگاه خودروی شاسی بلند مشکی درحالی که سرعت وحشتناکی داشته،  به عقب یک  دستگاه خودروی پراید در حال حرکت برخورد می کند که این اتفاق باعث می شود خودروی پراید ازمسیر منحرف و پس از برخورد با یک تیر برق و یک درخت درحاشیه خیابان  دو نیم  شود و راننده آن هم به شدت مجروح شود. درهمین حال  راننده متخلف هم پس از مشاهده شدت حادثه با بی رحمی پا روی پدال گاز خودرو می فشارد و متواری می شود.
 
درادامه پرونده توسط پلیس به شعبه 213 دادسرای مشهد ارجاع شد و موضوع به صورت ویژه ای از سوی بازپرس علیزاده مورد بررسی قرار گرفت . قاضی پرونده با توجه به سرنخ هایی که از راننده فراری خودروی شاسی بلند در پرونده موجود بود دستور جلب راننده قانون شکن را صادر کرد و این درحالی بود که تلاش کادر درمانی هم برای نجات جان راننده پراید نتیجه ای نداشت و او بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد .

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 6 دی 1394  8:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها