0

همه سنگفرش ها طلاست

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

همه سنگفرش ها طلاست

نقل قولی از «کیم وو چونگ»، رئیس هیات مدیره و موسس تشکیلات «دیوو» و صاحب کتاب «سنگفرش هر خیابان از طلاست» آمده است: اگر کسی به راستی از شایستگی خود، بهره گرفته و سخت کار کند، همه چیز امکان پذیر است.
هر کاری را باید کسی انجام دهد که شایستگی آن را دارد. هر چه که می خواهید انجام دهید، مجسم کنید که انجام داده اید و سپس از خرد خود بهره بگیرید؛ خواهید دید که می توانید آن کار را انجام دهید.
مردمی که منفی باف و ترسو هستند و به آسانی، همه چیز را رها می کنند، هرگز کار مهمی انجام نخواهند داد. امکانات در هر حیطه کاری، پنهان هستند و این شما هستید که باید آنها را کشف کنید.
ناامیدی و شکست حتی در نوآورانه ترین کارها به وجود می آید، ولی مهم این است که اراده کنید و پایان کار خود را در نظر بیاورید، مهم نیست آن کار چه باشد.
فرصت های بالقوه، نامحدود هستند، ولی شما بدون کار سخت نمی توانید آنها را ببینید. اگر خود را باور داشته باشید، هر کاری، شدنی است. هر کاری را با اراده انجام دهید.
عرق ریختن هنگام کار، بسیار بهتر از عرق ریختن در باشگاه است. کار به ستوه آورنده و خسته کننده، برای تندرستی زیان آور است. ولی کاری که از آن لذت می برید، انرژی بیش تری به شما می دهد.
کسی که سخت کار می کند، به هیچ ورزش دیگری نیاز ندارد. نود و نه درصد نبوغ [هوش سرشار]، بستگی به تلاش دارد و برای نابغه شدن در رشته خودتان، باید خود را غرق در کار کنید.
بکوشید در زمینه کار خود بهترین باشید؛ هرچه می خواهد باشد. برای گریز از پشیمانی، فقط یک راه وجود دارد و آن، نهایت تلاش در هر کاری است که انجام می دهید.
تلاش های تردیدآمیز، هرگز هیچ کس را به اوج نرسانده است. اگر گمان می کنید که نمی توانید کاری را انجام دهید، اگر گمان می کنید که شایستگی های انجام کاری را ندارید، پس بدانید که هرگز نمی توانید کار مهمی انجام دهید.
آنانی که می خواهند بهترین باشند، باید همه تلاش خود را بکنند. تا زمانی که همه تلاش خود را به کار می گیرید، هرگز برای شکست، سرزنش نمی شوید.
زمان مناسب برای انجام کاری، هنگامی است که هیچ کس آن کار را نمی کند یا کسان دیگر هنوز آغاز نکرده اند یا از انجام آن بازایستاده اند. همه ما باید کاری را بکنیم که باید بکنیم. دشواری ها زمانی ایجاد می شوند که کاری را که باید بکنید، نمی کنید. نشانه نادانی، آن است که بدون این که تلاشی کرده باشیم، امری را غیرممکن بدانیم.
جهان، بزرگ و چشم به راه شماست و کارهای بسیاری هست که می توانید انجام دهید. باید جاهایی را پیدا کنید که دست هیچ کس به آنها نرسیده و کارهایی را بکنید که هیچ کس تاکنون انجام نداده است.
هر کس که خود را وقف کارش کرده، هرگز شکست نخورده است. اگر تنها یک درصد شانس کامیابی در یک پروژه وجود داشته باشد، یک دارنده کسب و کار راستین، آن یک درصد را به چشم جرقه ای می نگرد تا آتشی با آن روشن کند.
رویاها، در بیش تر موارد، انسان ساز هستند. آنها منش، کار و حتی سرنوشت انسان را مهار می کنند. هنگامی که به جایی پر از ریسک و خطر وارد می شوید، به دقت، همه جوانب کار را در نظر می گیرید؛ پس به راستی، دیگر ریسکی در کار نیست.

 

قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
سه شنبه 7 دی 1389  2:59 PM
تشکرات از این پست
azarian2010
azarian2010
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : فروردین 1389 
تعداد پست ها : 809
محل سکونت : بروجن

پاسخ به:همه سنگفرش ها طلاست

واقعا عالی بود استفاده کرده ولی یک سوال زمانی که در محل کار خود کسانی هستند که نمی گذارند کارش را انجام بدهد یا اینکه بخواهد کاری جدید بکند زیر آبش را زدند چه باید کرد

 

سه شنبه 7 دی 1389  3:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها