0

با جيمی جیم؛ پشت میز کار ورزش کنيد

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

با جيمی جیم؛ پشت میز کار ورزش کنيد

آنچه که در تصویر مشاهده می کنيد طرح ويژه آقای بن دیوید است که گفته می شود به عنوان اولين صندلی ورزشی و کاری معرفی شده است.
اين صندلی جيمی جیم (Gymygym) نام دارد و با داشتن 4 ایستگاه ویژه کششی، می تواند امکان انجام 16 حرکت را برای کاربر فراهم کرده تا اصلی ترین عضلات دست و پا را ورزيده کند.
این صندلی در واقع برای کاربرانی که ساعات متمادی از روز را پشت ميز های کاری سپری می کنند و گاها از خستگی و درد های عضلانی می نالند طراحی شده است. تکيه گاه آن نیز استاندارد است و در حين نشستن کمترين خستگی را برای کاربر به دنبال خواهد داشت.
جالبتر آنکه این صندلی ورزشی برقی نیست و تمامی ايستگاه های حرکتی آن به صورت ريسمان هایی کششی در زير و پشت تکیه گاه آن جاسازی شده است. همچنین 95% ماده سازنده آن از جنس مواد بازیافتی است.
کاربرانی که با ازدياد وزن و درد های ناشی از نشستن طولانی مدت؛ دست و پنجه نرم می کنند، می توانند با پرداخت 599$ اين صندلی ورزشی ویژه را خریداری کرده و در محیط کار خود آن را جايگزين صندلی های چرخ دار نامناسب نمايند.
این صندلی می تواند توصیه ما باشد اما عواقب برخورد رئیس شما در محيط کار زمانيکه در حال انجام یک حرکت کششی هستيد، پای خودتان!

 

قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
سه شنبه 7 دی 1389  2:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها