0

دو ایتالیایی در فهرست مربیان موردنظر رئال‌مادرید

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

دو ایتالیایی در فهرست مربیان موردنظر رئال‌مادرید

آنتونیو کونته و فابیو کاپلو، دو مربی سرشناس ایتالیایی نیز به فهرست مربیان موردعلاقه رئال مادرید برای جانشینی رافا بنیتس اضافه شدند.

بر کسی پوشیده نیست که وضعیت رافا بنیتس روی نیمکت رئال مادرید کاملا متزلزل است و هر نتیجه ضعیفی ممکن است به اخراج او منجر شود. مارکا امروز به لیست مربیان مورد نظر مدیریت رئال برای جانشینی بنیتس، نام آنتونیو کونته و فابیو کاپلو را نیز اضافه کرد؛ لیستی که نام هایی چون مورینیو و زیدان نیز در آن به چشم می خورد. 

کونته که هم اکنون سرمربی تیم ملی ایتالیاست، احتمالا پس از یورو 2016 از سمت خود کنار خواهد رفت تا بار دیگر به عرصه مربیگری در تیم های باشگاهی بازگردد. او به عنوان بازیکن در 411 بازی، 44 گل برای یووه به ثمر رساند و به عنوان مربی نیز بین سال های 2011 تا 2014، سه فصل پیاپی بیانکونری ها را قهرمان ایتالیا کرد و یک چهره اسطوره ای در این باشگاه محسوب می شود. 

کونته می تواند برای تابستان آینده، یکی از گزینه های رئال باشد اما فابیو کاپلو، که پیش از این در دو مقطع روی نیمکت رئال نشسته و هر دو بار نیز این تیم را قهرمان اسپانیا کرده، از شانس بیشتری نسبت به کونته برخوردار است؛ چون پس از برکناری از هدایت تیم ملی روسیه، فعلا بدون تیم است.
جمعه 4 دی 1394  6:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها