0

هیدینک: من الان نباید در چلسی باشم

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

هیدینک: من الان نباید در چلسی باشم

گاس هیدینک هفته گذشته جایگزین ژوزه مورینیو در چلسی شد تا دومین مقطع حضورش در این باشگاه را تجربه کند.

چلسی با مورینیو نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد و قرار گرفتن در رده 16 و در یک امتیازی منطقه سقوط، سرانجام باعث برکناری او شد. چلسی در اولین بازی خود در نبود مورینیو موفق به شکست 3-1 ساندرلند شد؛ در حالیکه گاس هیدینک از روی سکوها بازی را تماشا می کرد. 

سرمربی هلندی که یک بار در نیم فصل دوم فصل 2008-2009 به مربیگری چلسی منصوب شده و این تیم را قهرمان جام حذفی کرده بود، در نشست خبری امروز خود به خبرنگاران گفت:" من الان نباید اینجا باشم چون این نشان می دهد چلسی در وضعیت خوبی قرار ندارد؛ همانطور که از ابتدای فصل، نتایج مطابق انتظار نبود. 

از اینکه به چلسی برگشته ام خوشحالم. چند سال پیش در موقعیت مشابهی هدایت این تیم را پذیرفتم و حال بار دیگر سعی خواهم کرد آنچه از من خواسته شده را برآورده کنم. در مقطع قبلی با تمام عشق برای چلسی تلاش کردم و حالا نیز هدفم همین است. 

کار کردن با این بازیکنان لذتبخش است. روز گذشته با همه آنها صحبت کردم و از آنها خواستم تا در آینه برای مدتی طولانی به خود نگاه کرده و اولین منتقد خودشان باشند. به بازیکنان گفتم که این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد و اینکه می توانند شرایط را تغییر دهند و توانایی این کار را دارند."
جمعه 4 دی 1394  12:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها