0

اعترافات مردی که زنش را با چکش کشت!

 
masomezare4
masomezare4
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 3091
محل سکونت : یزد

اعترافات مردی که زنش را با چکش کشت!

 

 
مرد 36ساله ای که همسر و دختر 14ماهه اش را در مشهد، به قتل رسانده بود، هنگام بازسازی صحنه جنایت در حضور مقام قضایی گفت: از سرزنش های همسرم خسته شده بودم!
 
روزنامه ایران: مرد 36ساله ای که همسر و دختر 14ماهه اش را در مشهد، به قتل رسانده بود، هنگام بازسازی صحنه جنایت در حضور مقام قضایی گفت: از سرزنش های همسرم خسته شده بودم!

 متهم این پرونده جنایی در حالی که عنوان می کرد از کارم بسیار پشیمانم، توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به منزل خود واقع در کوچه خاکستری هدایت شد تا در حضور قاضی «سیدجواد حسینی» چگونگی وقوع این جنایت هولناک را تشریح کند.

«ح. چ» وقتی مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفت، گفت: پس از آن که از همسر اولم جدا شدم، با یکی از بستگانم ازدواج کردم. قبلا به موادمخدر اعتیاد داشتم اما چند سال بود که اعتیادم را ترک کرده بودم تا زندگی سالمی داشته باشم.

متهم 36ساله ادامه داد: از گذشته در شغل «داربست» مشغول  به کار بودم اما از مدتی قبل که به خاطر رکود کارهای ساختمانی کار ما هم کم شده بود، بیکار بودم و همین موضوع موجب بروز اختلافات خانوادگی بین من و همسرم شده بود. منزل متعلق به همسرم بود و او خیلی مرا به خاطر بیکاری سرزنش می کرد، تا این که شب قبل از حادثه همسرم گفت: باید حتما از فردا سر کار بروی. او مرا تهدید کرد که اگر این کار را نکنم، دیگر مرا به خانه راه نمی دهد! همسرم پس از جدایی از شوهر اولش این خانه را خریده بود و من نمی توانستم چیزی بگویم. با این حال سکوت کردم و خوابیدم.

صبح روز بعد حدود ساعت 7 یا 8 صبح بود که از خواب بیدار شدم اما هنوز همسر و دختر کوچکم در خواب بودند. در این لحظه یاد حرف های شب گذشته او افتادم و کنترلم را از دست دادم و تصمیم بدی گرفتم. چکش را از آشپزخانه برداشتم و به طور ناگهانی ضربه ای به سر همسرم کوبیدم، او فقط جیغ بلندی کشید که دیگر من فرصت هیچ عکس العملی را به او ندادم و ضربات دیگر را نیز فرود آوردم.

 خون به در و دیوار پاشیده بود و دختر 14ماهه ام که با فریادهای من از خواب بیدار شده بود، گریه می کرد اما من حال مناسبی نداشتم، چکش را روی زمین انداختم و با دستم دهان دخترم را که کنار مادرش بود فشار دادم و او را نیز خفه کردم.

مرد 36 ساله که دیگر اشک هایش سرازیر شده بود، برای نشان دادن چگونگی ارتکاب این جنایت فجیع، با دستور قاضی «حسینی»، عروسک فرزندش را برداشت و نحوه قتل را شرح داد.این متهم در ادامه اعترافات خود گفت: وقتی فهمیدم که اعضای خانواده ام را کشته ام، تصمیم به فرار گرفتم اما به خاطر این که کسی متوجه موضوع نشود، پنجره ها را باز کردم تا بوی تعفن اجساد، همسایگان را به منزل نکشاند.

 پس از آن هم گوشی های تلفن همراه را برداشتم و شب را به منزل پدرم رفتم. سپیده دم روز بعد هم از خانه بیرون زدم و با اتوبوس به تهران و از آن جا هم به شیراز گریختم ولی با تماس های اعضای خانواه ام چند روز بعد به مشهد بازگشتم و قصد داشتم خودم را تسلیم قانون کنم که دستگیر شدم.

در آغاز بازسازی صحنه قتل، ابتدا کارآگاه نجفی (افسر پرونده ) مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد و خلاصه ای از محتویات پرونده و چگونگی دستگیری متهم را شرح داد و در پایان نیز قاضی ویژه قتل عمد با صدور قرار بازداشت موقت، متهم این پرونده جنایی را روانه زندان کرد تا این پرونده جنایی دیگر مراحل قضایی خود را طی کند.

سابقه خبر

ساعت 22:20 چهارم آذر، مأموران کلانتری سیدی مشهد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد، از وقوع جنایتی هولناک در طبقه چهارم یک مجتمع آپارتمانی واقع در کوچه خاکستری خبر دادند. جسد خون آلود زن 33ساله به همراه جسد دختر 14ماهه اش روی رختخواب های پهن شده در پذیرایی قرار داشت که قاضی «سیدجواد حسینی» پس از بررسی های مقدماتی در محل حادثه، دستور دستگیری همسر فراری مقتول را صادر کرد تا این که چند روز بعد کارآگاهان با راهنمایی های قاضی شعبه 211 دادسرای مشهد و با شگردهای خاص، متهم را به مشهد کشاندند و او را دستگیر کردند.
پنج شنبه 3 دی 1394  11:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها