0

آل هاشم: دشمن از راه هاي مختلف درصدد نفوذ به کشور است

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

آل هاشم: دشمن از راه هاي مختلف درصدد نفوذ به کشور است

آل هاشم: دشمن از راه هاي مختلف درصدد نفوذ به کشور است
 
فارس/ رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش گفت: دشمنان از راه هاي مختلف درصدد نفوذ به کشور و آسيب زدن به نظام جمهوري اسلامي ايران هستند.

حجت الاسلام والمسلمين محمدعلي آل هاشم رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش در همايش «آسيب ها و راه هاي نفوذ و رخنه دشمن در شئون مختلف کشور» که با حضور جمعي از روحانيون آجا در سازمان عقيدتي سياسي ارتش برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان از راه هاي مختلف اقتصادي، سياسي، فرهنگي و اجتماعي در صدد نفوذ به کشور و تخريب پايه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.

آل هاشم در ادامه سخنانش توجه به اصل راهبردي اقتصاد مقاومتي که توسط رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالي) تبيين شده است را يکي از مهم‌ترين راهکارها براي مقابله با نفوذ اقتصادي دشمن دانست و گفت: ما بايد با استفاده از اصول اقتصاد مقاومتي، تحريم را به فرصت مناسب براي رهايي از ابزار فشار اقتصادي دشمن تبديل کرده و خود را از قيد و بندهايي که اقتصاد وابسته به نفت براي ما ايجاد کرده برهانيم.

نماينده ولي فقيه در ارتش در ادامه سخنانش اهرم سياسي را يکي ديگر از راهکارهاي دشمن براي نفوذ و آسيب رساني به کشور دانست و افزود: تفرقه افکني، ترويج نظريه جدايي دين از سياست، تلاش براي وابسته کردن جامعه به اصول غربي مدرنيته، کم رنگ کردن آرمان هاي انقلاب اسلامي و تلاش در جهت منزوي نشان دادن ايران در دنيا؛ از جمله راه هايي است که دشمنان براي آسيب و نفوذ به شئون مختلف کشور به کار گرفته اند.

حجت الاسلام آل هاشم، کار و فعاليت گسترده دشمن بر روي تهاجم فرهنگي را مهم ترين راهکار دشمن براي نفوذ به کشور برشمرد و تصريح کرد: همانگونه که مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه اي ( مد ظله العالي ) بارها تأکيد فرموده اند دشمن در صدد نفوذ به فرهنگ متعالي کشور ما و آسيب رساندن به آن مي باشد. در اين راه نيز سرمايه گذاري هاي فراواني کرده و بيشتر چشم اميدش براي رخنه به شئون مختلف کشور، همين راه فرهنگي مي باشد.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش، آموزش به سبک و روش غربي و به حاشيه راندن سيستم نظام آموزشي اسلامي، تضعيف ارزش هاي الهي و جايگزين کردن ارزش هاي حاکم بر غرب، نفوذ به مراکز علمي و فرهنگي کشور مثل دانشگاه ها و حوزه هاي علميه، ترويج مُد و اعتقادات غير اسلامي، تغيير ارزش هاي فرهنگي و اجتماعي مردم و ايجاد شک و ترديد در افکار و اعتقادات ديني مردم به ويژه جوانان؛ را بخشي از تلاش هاي دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران براي نفوذ به کشور و سست کردن پايه هاي فرهنگي مردم دانست.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش، نفوذ به کشور از طريق اجتماعي را نيز بخشي ديگر از تلاش دشمنان براي رخنه به ايران اسلامي قلمداد کرد و گفت: دشمن از طريق گسترش فساد هاي اخلاقي، اجتماعي و اقتصادي و نيز ترويج انواع مواد مخدر به ويژه در بين جوانان ما سعي در ويران کردن بنيان خانواده ها و شکستن حرمت هاي اجتماعي موجود در کشور دارد.

آل هاشم، مأيوس کردن جوانان نسبت به آينده و سلب روحيه ايثار، جهاد، شهادت طلبي و غيرت ديني و ملي را بخشي ديگر از تلاش هاي دشمنان در آسيب رساندن به کشور از طريق نفوذ به ارکان اجتماعي مملکت دانست و گفت: القاي عدم کارآيي نظام به دليل مشکلات موجود، خشن نشان دادن چهره اسلام از طريق ايجاد و حمايت از گروه هاي تکفيري تروريستي مانند داعش، جدايي مردم از روحانيت، غافل نمودن مردم از مباني فکري و عملي امام راحل و نيز مقام معظم رهبري(مد ظله العالي) و برجسته کردن تفاوت هاي قومي و مذهبي در بين اقوام و مذاهب موجود در کشور و بهره برداري کردن از آن جهت رسيدن به مطامع سودجويانه خود؛ تلاش دشمنان در نفوذ اجتماعي به کشور مي باشد.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش توجه به تدابير و رهنمودهاي مقام معظم رهبري و افزايش بصيرت و نيز شناخت راهکارهاي دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران براي نفوذ به کشور و نيز وحدت و همدلي به ويژه در اين برهه حساس از تاريخ کشور که دشمنان به فکر نفوذ از مجراي پسا فرجام هستند را بسيار مهم برشمرد.

وي در پايان سخنانش، انتخابات پيشروي مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي را آزموني ديگر براي ملت و نظام دانست و گفت: در 37 سالي که از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مي گذرد، ملت ما بارها از اين چنين آزمون هايي سرافراز بيرون آمده و ان شاء الله در اين انتخابات نيز با حضور حماسي در پاي صندوق هاي رأي بار ديگر اقتدار و همدلي خود را نشان مي دهد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 2 دی 1394  12:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها