0

«نی نی » دستگیر شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

«نی نی » دستگیر شد

 
مرد جوانی که  به «نی نی» معروف است و با حمله به  تعدادی زن و دختر  در خیابان های خلوت، آن ها  را مورد آزار و اذیت خود قرار داده بود حین فرار از محل اجرای آخرین نقشه شیطانی خود، توسط شهروندان دستگیر شد.
 
به گزارش خراسان شنبه شب  گذشته مزاحم خیابانی که بارها برای برخی زنان و دختران درحوالی خیابان عبادی مزاحمت ایجاد کرده و برخی از آن ها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود در صدد اجرای نقشه شوم دیگری بر آمد . متهم  دراجرای  آخرین نقشه  شیطانی خود وقتی یکی از شهروندان را می بیند که وارد یکی از کوچه  های خلوت اطراف خیابان عبادی می شود از تاریکی سوءاستفاده می کند  و خودرا به  زن جوان می رساند و  او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و پس از اقدام شیطانی از محل متواری می شود .
 
هنوز چند متری از محل دور نشده بود که دونفر از شهروندان که داد و فریاد های  زن جوان، آن ها را به سمت صدا کشانده بود  راه فرار را بر مرد شیطان صفت بستند و او را دستگیر کردند و تحویل پلیس دادند .پلیس هم با توجه به اهمیت ماجرا به سرعت پرونده انتظامی مرد شیطان صفت را تکمیل کرد و به دادسرا فرستاد .صبح یکشنبه  بازپرس شرقی شهری (شعبه 202 دادسرای مشهد ) پرونده را به صورت ویژه مورد بررسی قرار داد و متهم را  پای میز محاکمه فراخواند. درحالی متهم پای میز محاکمه قرار گرفت که دو نفر از شهروندان هم  که از سوی مرد شیطان صفت مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند درجلسه بازپرسی حضور داشتند وپرده از رفتار شیطانی «نی نی » برداشتند و پس از طرح شکایت خود خواستاراعمال  اشد مجازات برای او شدند .بازپرس پرونده در حالی که متهم برای فرار از قانون دچار تناقض گویی شده بود او را برای روشن شدن دیگر زوایای رفتار های شیطانی اش راهی زندان و پلیس را مامور کرد تحقیقات بیشتری در زمینه شناسایی دیگر شاکیان  احتمالی پرونده به عمل آورد .

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 2 دی 1394  7:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها