0

سردار جزایری: افرادی که اصل ولایت مطلقه فقیه را برنمی تابند، نباید جایی در حکومت داشته باشند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

سردار جزایری: افرادی که اصل ولایت مطلقه فقیه را برنمی تابند، نباید جایی در حکومت داشته باشند

 
سردار جزایری: افرادی که اصل ولایت مطلقه فقیه را برنمی تابند، نباید جایی در حکومت داشته باشندمعاون ستاد کل نیروهای مسلح  طی سخنانی نسبت به برخی اظهارنظرها پیرامون جایگاه ولایت فقیه واکنش نشان داد و گفت: شیرازه و استخوان‌بندی نظام جمهوری اسلامی ایران، جدایی‌ناپذیری از اصل ولایت مطلقه فقیه است و کسانی که این مهم را برنمی‌تابند، نباید جایی در حکومت و حاکمیت داشته باشند.
 
به گزارش فارس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ملت در مقابل راهبرد آمریکا برای تضعیف ولایت فقیه ایستاده است، اظهار داشت: بررسی اسناد جنگ نرم استکبار حاکی از طراحی و برنامه‌ریزی جدی علیه مدل رهبری در انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه است. وی افزود: تأثیرگذاری فوق‌العاده این مدل که ناشی از اسلام ناب است، به گونه‌ای است که دشمن را به واکنش وادار ساخته و تلاش می‌کند به هر نحو که شده آن را تضعیف کند.
 
جزایری گفت: آنچه مایه تأسف است، همراهی عده‌ای در داخل با سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌های دشمن است؛ که با ارائه نگاه‌های سخیف و تحت تأثیر القائات بیرونی و یا روشنفکرزدگی غربی، این اصل مترقی قانون اساسی را با ابهام مواجه می‌کنند. رئیس قرارگاه جنگ نرم تأکید کرد:‌ شیرازه و استخوان‌بندی نظام جمهوری اسلامی ایران کاملا جدایی‌ناپذیر از اصل ولایت مطلقه فقیه است و کسانی که این مهم را برنمی‌تابند نباید جایی در حکومت و حاکمیت داشته باشند، مردم هوشیار و انقلابی ایران اجازه گستاخی به این افراد را نمی‌دهند و در وقت مقتضی با آن‌ها برخورد خواهند کرد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 1 دی 1394  7:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها