0

دست رد بازیگر «معمای شاه» به پیشنهاد شبکه ماهواره ای برای حقوق ماهیانه 86 میلیون تومان!

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

دست رد بازیگر «معمای شاه» به پیشنهاد شبکه ماهواره ای برای حقوق ماهیانه 86 میلیون تومان!

دست رد بازیگر «معمای شاه» به پیشنهاد شبکه ماهواره ای برای حقوق ماهیانه 86 میلیون تومان!محمدرضا ژاله بازیگر تئاتر و تلویزیون  و بازیگر سریال «معمای شاه» که جمعه شب ها روی آنتن شبکه یک می رود  در مورد این که یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای به وی پیشنهاد همکاری داد ه و همچنین یکی از برند های صاحب نام در انگلیس ازوی برای مدلینگ دعوت کرده  است، اظهار کرد: از طریق یکی از واسطه ها ، شبکه جم به من پیشنهاد بازیگری و مجری گری داد و به من گفتند با ماهی فلان قدر  می توانی در مالزی یک خانه دوبلکس اجاره کنی و بقیه کارهایش را ما انجام می دهیم. پیشنهاد های آنها به گونه ای بود که من وسوسه می شدم به من گفتند ماهیانه 17هزار پوند معادل 86میلیون تومان برای کار به تو می دهیم . به گزارش میزان، وی افزود:  اعتراف می کنم انتخاب سختی بود زیرا در شرایطی بودم که بر اثر ریاضت اقتصادی فشار مالی زیادی به من وارد شده بود.

مضاف بر این که من از «معمای شاه »هم هیچ پولی نگرفته بودم و نگرفته ام اما به دلیل این که بازیگری من در ایران به خطر می افتاد و فارغ از همه این ها من یک شهروند ایرانی هستم،چنین پیشنهادی را نپذیرفتم.  البته پیشنهادهایی هم درارتباط با مدلینگ داشتم که علاقه ای به صحبت در این زمینه ندارم.
 وی خاطر نشان کرد: من 3 سال با «معمای شاه »بزرگ شدم یعنی در واقع این سریال 3 سال مرا درگیر خود کردو یک سکانس از نقش من در این سریال باقی مانده است که امیدوارم تا پایان سال فیلم برداری شود و این را هم باید بگویم که از قسمت 14 به بعد وارد سریال «معمای شاه»می شوم.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 1 دی 1394  7:37 AM
تشکرات از این پست
sayyed13737373
دسترسی سریع به انجمن ها