0

میکروسکوپ جیبی هوشمند! +عکس

 
rezazare4
rezazare4
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1391 
تعداد پست ها : 2403
محل سکونت : یزد

میکروسکوپ جیبی هوشمند! +عکس

 

 
محققان موفق به تولید میکروسکوپی کوچک و قابل حمل شده اند که می تواند شما را به دنیایی که با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیست، ببرد.
 

وبسایت فردا: محققان موفق به تولید میکروسکوپی کوچک و قابل حمل شده اند که می تواند شما را به دنیایی که با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیست، ببرد.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بخواهید جزییات یک وسیله را از ابعاد مختلف مورد بررسی و اکتشاف قرار دهید، اما از آنجایی که تنها راه برای این کار استفاده از میکروسکوپ است و از سویی دیگر این میکروسکوپ ها نیز از وزن و اندازه نسبتاً بزرگی برخوردارند، کار را برای علاقه مندان دشوار می کنند.
 

میکروسکوپ جیبی هوشمند! + تصاویر

حال خبر خوش برای این دسته از افراد این است که محققان موفق به تولید میکروسکوپی کوچک و جیبی به نام uPeek شده اند که می تواند از طریق ارتباط وایرلس به گوشی های هوشمند متصل شده و شما را با کوچک ترین جزییات جسم مورد نظر آشنا کند.
 

میکروسکوپ جیبی هوشمند! + تصاویر

این میکروسکوپ با اپلیکیشن های اندروید و iOS در گوشی های هوشمند هماهنگ شده واز طریق لنزهای 4 قسمتی موتوری خود می تواند تصاویری با کیفیت خیره کننده را برای کاربران به ارمغان بیاورد.
 

میکروسکوپ جیبی هوشمند! + تصاویر

این محصول جدید می تواند جایگزینی مناسب برای میکروسکوپ های حجیم و سنگین باشد. میکروسکوپ هایی که بیشتر آنها به صورت دستی کار می کنند و این در حالیست که uPeek علاوه بر حجم و وزن بسیار پایین، به صورت وایرلس و با یک اپلیکیشن کنترل می شود و به لطف موتوری که در آن تعبیه شده است کاربر می تواند بر روی نقطه مورد نظر متمرکز شود و آن را مورد بررسی قرار دهد.
 

میکروسکوپ جیبی هوشمند! + تصاویر


گفتنی است قیمت این محصول که به زودی به بازار عرضه خواهد شد، 136 دلار تعیین شده است.

میکروسکوپ جیبی هوشمند! + تصاویر

دوشنبه 30 آذر 1394  12:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها