0

انریکه: هیچ رازی در بیماری مسی نبود

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

انریکه: هیچ رازی در بیماری مسی نبود

بارسلونا فردا در توکیو، دیدار نهایی جام جهانی باشگاه ها برار ریورپلات را برگزار خواهد کرد؛ در حالیکه هنوز بصورت قطعی مشخص نیست که مسی در این میدان حضور خواهد داشت یا خیر.

 با حضور مسی و نیمار در تمرین امروز بارسا، حالا نگرانی ها در اردوی بارسلونا نیز ار بین رفته و این تیم با تمام قوا برابر رقیب آرژانتینی خود قرار خواهد گرفت. 

لوئیس انریکه در نشست خبری این بازی گفت:" همینکه ریور به فینال رسیده نشان دهنده قدرت بالای این تیم است. ریور توانایی بازی با تاکتیک های مختلف را دارد و البته مثل هر تیمی نقاط ضعف و قوت خاص خود را دارد. 
هر فینالی می تواند خطرناک باشد و بسیار دیده ایم که تیم قدرتمندتر برنده بازی نشده است. فکر نمی کنم شیوه بازی ریور، تفاوت چندانی با شیوه بازی تیم های لالیگا یا تیم های اروپایی ای که به مصافشان رفته ایم داشته باشد. 
ما سبک همیشگی خودمان را در زمین پیاده می کنیم و ریور نیز با یک بازی فیزیکی و درگیرانه سعی در بستن فضاهای خالی خواهد داشت. این فینالی است که باید از حضور درش لذت برد و سعی کنیم تا بهترین بازی ممکن را به نمایش بگذاریم." 

وضعیت مسی و نیمار:" هر دو شرایطشان نسبت به گذشته بهتر شده و مشکلی ندارند. شاید آنها 100 درصد آماده نباشند ولی بازیکنان بارسا آنقدر کیفیت و توانایی دارند که حتی در صورت نداشتن آمادگی 100 درصد نیز بتوانند خوب و موثر بازی کنند. من به شخصه به حضور مسی و نیمار در بازی فردا خوشبین هستم؛ هرچند که باید تا فردا صبر کرده و شرایطشان را یک بار دیگر بسنجیم."

فاکتورهای پیروزی:" باید مثل همیشه توپ و میدان را تحت کنترل خودمان بگیریم و البته زمانی که توپ دست ریور است نیز مراقب باشیم. سعی می کنیم با حفظ توپ و پرس از زمین ریور، موقعیت های گلزنی خلق کنیم. بارسا در هر مسابقه ای شانس اول پیروزی است و این اتفاق جدیدی نیست. انگیزه بازیکنانم برای قهرمانی بسیار بالاست؛ با اینکه بسیاری از آنها پیش از این نیز دو بار چنین افتخاری نصیبشان شده است."

انریکه در پاسخ به این سوال که چرا در مورد مشکل کلیوی مسی بیانیه ای رسمی از سوی باشگاه صادر نشد گفت:" هیچ رمز و رازی در این زمینه وجود ندارد و این مساله ای مربوط به تیم پزشکی باشگاه بود."
شنبه 28 آذر 1394  4:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها