0

بارتومئو: بارسا باید به ثبات اقتصادی برسد

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

بارتومئو: بارسا باید به ثبات اقتصادی برسد

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا عنوان کرد که ایجاد ثبات اقتصادی در بارسلونا، دغدغه ی اصلی اوست.

شاگردان لوئیس انریکه عملکرد خوبی در دو فصل اخیر داشته اند و در حال حاضر نیز در جام باشگاه‌های جهان در فینال مقابل ریورپلاته قرار خواهند گرفت. بارتومئو معتقد است که ثبات اقتصادی می‌تواند موفقیتی بلندمدت برای بارسلونا به ارمغان بیاورد.
او گفت:" برای رقابت با باشگاه‌های بزرگ اروپایی باید درآمدزایی داشته باشیم. این یک چالش بزرگ برای باشگاه است. هدف ما در 6 سال آینده این است که باشگاه را به ثبات برسانیم. در فوتبال و در زمین، به ثبات رسیده ایم. 3 گانه را کسب کردیم و پولی از دست ندادیم. ولی فیفا فقط 4.5 میلیون یورو برای برنده جام باشگاه‌های جهان پرداخت می‌کند که کافی نیست. این چیزیست که باید با فیفا راجع به آن صحبت کنیم. آرزوی من این است."
بارتومئو ادامه داد:" یوهان کرایوف به عنوان بازیکن در سطح جهان شناخته شده بود و به عنوان مربی نیز در اروپا تاثیرگذاری بالایی داشت. همانطور که رونالدینیو به عنوان بازیکن داشت. سپس ، نوبت مسی بود که بهترین بازیکن جهان است و در کنار نیمار، آینده ما نیز تامین شده است. آرزوی من این است که باشگاه در سطح جهان به خوبی شناخته شود. میشل پلاتینی یک بار به من گفت که در زمان بازیگری اش، بارسا در سطح جهان شناخته نبود ولی حالا همه چیز عوض شده است."
شنبه 28 آذر 1394  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها