0

رحيمي :‌هدف دولت حمايت از كشاورزان است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رحيمي :‌هدف دولت حمايت از كشاورزان است

 

سه شنبه 7 دي 1389 ۰۹ : ۲۹ ساعت
منبع : ایرنا
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
تهران - معاون اول رييس جمهوري گفت : هدف دولت تقويت و حمايت از كشاورزان است و اين امر با مشاركت خود كشاورزان و حضور نمايندگان آنها در جلسات تصميم گيري مهيا خواهد شد.
به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري ، 'محمدرضا رحيمي' دوشنبه شب در جلسه تعيين قيمت تضميني محصولات زراعي و باغي كه با حضور دستگاه هاي مربوطه و نماينده باغداران در مجمع ملي خبرگان كشاورزي برگزار شد ، ضرورت همدلي و همراهي دولت ،كشاورزان و توليد كنندگان محصولات زراعي و باغي را مورد تاكيد قرار داد.
وي افزود :‌شعار دولت حمايت از باغداران و توليد كنندگان، عرضه محصولات با قيمت مناسب به دست مصرف كننده و حذف واسطه ها و دالالان است.
رحيمي علت تشكيل مجدد اين جلسه را ضرورت حضور نمايندگان بخش توليد و كشاورزان عنوان كرد و افزود : هدف دولت تقويت و حمايت كشاورزان است كه اين امر با مشاركت خود كشاورزان و حضور نمايندگان آنها در جلسات تصميم گيري مهيا خواهد شد.
معاون اول رييس جمهوري تاكيد كرد : مشاركت بخش توليد و هماهنگي و همكاري آن با دولت قطعا در حذف واسطه ها نقش سازنده و موثري خواهد داشت و بدين ترتيب هم توليد كننده سود بيشتري مي برد و هم قيمت‌ها شكسته شده و عرضه مناسب و مستقيم محصولات در بازار شكل مي‌گيرد.
در اين جلسه نماينده باغداران در مجمع ملي خبرگان كشاورزي به بيان مشكلات و مسايل كشاورزان و باغداران پرداخت و مهمترين موضوعات در اين خصوص مورد بحث و تصميم گيري قرار گرفت.
 
 
سه شنبه 7 دی 1389  11:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها