0

آموزش افزایش قدرت اسپیکر گوشی

 
maya2015
maya2015
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1394 
تعداد پست ها : 595

آموزش افزایش قدرت اسپیکر گوشی

 

 

 

 

در این گزارش با ارائه راهکار‌هایی سعی بر آن خواهیم داشت تا بتوانیم با استفاده از بلندگوهای گوشی اندرویدی خود، از گوش دادن به موزیک لذت کافی را ببرید.

 

اکثر موبایل‌های هوشمند سعی می‌کنند تا سطح خوبی از کیفیت صدا و بلندگو در هنگام پخش را به ارمغان آورند. اما گاهی شما از کیفیت بلندگوی گوشی خود رضایت ندارید. خب این می‌تواند چندین دلیل مختلف داشته باشد.

 

گاهی جمع شدن نکات ریز و درشت در کنار یکدیگر موجب می‌شوند تا نتوان از تمام قابلیت‌های یک دستگاه استفاده کرد. در این گزارش با ارائه راهکار‌هایی سعی بر آن خواهیم داشت تا بتوانیم با استفاده از بلندگوهای گوشی اندرویدی خود، از گوش دادن به موزیک لذت کافی را ببرید.

 

 

جای اسپیکر گوشی هوشمند شما کجاست

 

این قضیه شاید ممکن است خیلی ساده باشد ولی نخستین چیزی که ما در جهت استفاده هرچه بهتر از کیفیت اسپیکر موبایل خود داریم، دانستن محل خروجی اسپیکر‌ها است. بنابراین شما می‌بایست موبایل خود را در بهترین حالت ممکن قرار داده تا اسپیکر‌ها فضای کافی در جهت پخش داشته باشند.

 

 

از کیف و محافظ‌های استاندارد استفاده نمایید

 

بسیاری از کیف‌ها و محافظ‌هایی که به صورت متفرقه برای موبایل‌ها طراحی می‌شوند، از استاندارد کافی برخوردار نیستند. سعی کنید کیف و یا محافظی که تهیه می‌کنید، هیچگونه مزاحمتی برای بلندگو‌های شما به وجود نیاورد.

 

 

از اپلیکیشن‌های اکولایزر استفاده نمایید

 

تنظیمات پیشفرض بلندگو‌های موبایل (به استثنای موبایل‌های سونی و وان پلاس) به صورت کاملاً ساده تنظیم شده است. هرچند از طریق اپلیکیشن‌های اختصاصی قابل تنظیم می‌باشند اما برای به دست آوردن یک کیفیت عالی، می‌بایست با استفاده از اپلیکیشن‌های اکولایزر مناسب اقدام به تنظیم نحوه خروجی نمایید.

 

یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه افزایش کیفیت بلندگوی گوشی‌ها، اپلیکیشن Bass Booster است که با نصب این برنامه، می‌توانید صدای دستگاه اندرویدی خود را باکیفیت‌تر و با وضوح بیشتری نمایید. از طریق این برنامه، صدای دستگاه خود را به طرز شگفت‌آوری باکیفیت‌تر از قبل می‌کنید. با گوش دادن به آهنگ‌های درون دستگاه اندرویدیتان بوسیلهٔ هدفون، دریابید که این برنامه چه تاثیری بر روی صدای گوشیتان دارد.

 

از یک موزیک پلیر خوب استفاده نمایید

 

یکی از را‌ه‌های افزایش قدرت بلندگو‌های شما، استفاده از یک پلیر خوب به جای پلیر پیشفرض موبایل هوشمند شماست. بسیاری از اپلیکیشن‌های پخش کننده موزیک، با تنظیماتی که در اختیار شما قرار می‌دهند، به هرچه با کیفیت‌تر شدن صدای پخش موبایل شما کمک خواهند کرد.

 

یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه پخش کننده موزیک Poweramp می‌باشد. این اپلیکیشن با امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد، باعث لذت بردن هرچه بیشتر شما از موزیک‌ها خواهد شد.


سه شنبه 24 آذر 1394  9:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها