0

زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

وزیر خارجه سابق آمریکا سخنانی را درباره جنگ آتی ایران و عربستان مطرح کرده که قابل بررسی است.

پادشاهی عربستان سعودی در منطقه غرب آسیا دشمنی بی‌سابقه ای را با جمهوری اسلامی ایران کلید زده که خروجی این دشمنی جز شکست برای سردمداران عربستان نخواهد بود.
 

در اکثر مسائل اختلاف نظرهای جدی بین ایران و عربستان وجود دارد که نمونه آن‌ها را می‌توان در موضوعات مهم منطقه همچون مسئله عراق و سوریه، یمن، لبنان و فلسطین مشاهده کرد. البته برخی از دولتمردان سعودی برخی ادعاها را درباره توان نظامی عربستان در رویارویی با ایران مطرح می‌کنند که قابل تامل است.  
 

اخیرا یکی از تحلیگران سعودی ادعایی را مطرح کرده که در آن گفته شده عربستان می‌تواند ظرف چهار تا شش ساعت آسمان ایران را تسخیر کند که البته یکی از مقامات محافظه کار دولت "جرج بوش" رئیس جمهور اسبق آمریکا به این ادعا پاسخ داده است.  
 **پاول می گوید: اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود، شما حتی فرصت پیدا نمی‌کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید

 "کالین پاول" وزیر خارجه اسبق آمریکا طی اظهاراتی رسانه‎ای سعودی ها را از توهم حمله به ایران بازداشت. در برنامه کارشناسی شبکه سی ان ان ( CNN)سه کارشناس سعودی ادعا کردند که در ۴ تا ۶ ساعت می‌توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند.

 
 
"کالین پاول" وزیر خارجه  اسبق آمریکا که به عنوان مهمان و کارشناس تلفنی برنامه بود، نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد. او پس از خنده‌ای تمسخر آمیز گفت : نه نه ، من چنین فکر نمی‌کنم . صحبت‌های شما بیشتر جنبه جوک و خنده دارد؛ اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود شما حتی فرصت پیدا نمی کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید. بهتر است کمی واقع بین باشید و ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید؛ حتی ما هم تا کنون چنین ادعایی نکرده ایم.

 

زمان جنگ با ایران

 

در صورت رویارویی مستقیم عربستان با ایران سعودی ها فرصت نمی‌کنند حتی تلفن را بردارند تا از آمریکا تقاضای کمک کنند؛ مصداق این جمله قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران است که با داشتن انواع موشک های برد بلند و متوسط می‌تواند منافع و اهداف سعودی را هدف قرار دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به  "وزارت جنگ عربستان"، "شرکت نفتی آرامکو"، "پایگاه های شاهزاده سلطان" و پایگاه‌های نظامی دیگر اشاره کرد که موشک‌های ایرانی می‌توانند آن ها را هدف قرار دهند.  
 

یکی دیگر از معیارهای قدرت جمهوری اسلامی ایران شهر موشکی سپاه پاسداران است که زیر زمین قرار دارد و هر زمان که لازم باشد علیه اهداف و منافع کشورهای متخاصم می‌تواند مورد استفاده قرار خواهد گرفت که البته در این زمینه سردار سرتیپ  "امیرعلی حاجی زاده" فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفته که ما دست به ماشه آماده‌ایم تا به هر تهدیدی پاسخ دهیم.  
 

شهر موشکی سپاه می تواند در زمان لزوم بنا به گفته فرماندهان مرتبط موشک‌ها را به سمت اهداف مورد نظر از زیر زمین شلیک کند و در این زمینه عربستان در صورت انجام هر گونه عمل خطرناک و تحریک آمیزی دچار خسارت‌های تاسف باری خواهد شد.  
 


**نفوذ معنوی ایران
 
امروز می‌بینیم که در منطقه غرب آسیا با تمام توان در مقابل ارتش پادشاهی عربستان ایستادگی می شود و خسارت‌های سنگینی از جمله انهدام ده‌ها دستگاه تانک و کشته و زخمی کردن صدها نفر از سربازان سعودی و ائتلاف را بهمراه دارد چنانکه و امروز عربستان در یمن زمین‌گیر شده است.  
 

عربستان که در "مارب" با شلیک موشک زمین به زمین  "توچکا" که بسیار نسبت به موشک‌های ایرانی ضعیف‌تر بوده خسارات سنگینی را متحمل شده است، چگونه می‌تواند در برابر موشک های زمین به زمین "سجیل"، "قدر اف"، "قیام"، "فاتح 313 " و... دوام بیاورد؟

 

زمان جنگ با ایران

زمان جنگ با ایران


زمان جنگ با ایران

زمان جنگ با ایران


زمان جنگ با ایران
 

البته تنها نقطه قوت عربستان نیروی هوایی آن بوده که اگر کمی بر روی سخنان  "کالین پاول"  وزیر اسبق آمریکایی تمرکز کنیم درمی‌یابیم که او متذکر شده که ایران را نمی‌توان با هیچ کشور دیگری مقایسه کرد و لازم به ذکر است که قدرت هوایی در زمانی که انبوه موشک‌های زمین به زمین به سمت کشور متخاصم شلیک می‌شود، تاثیر خود را از دست می‌دهد.  
 

علاوه بر این "کالین پاول" در اظهارات خود مطرح کرده که حتی ما (ایالات متحده) هم چنین ادعایی را مبنی بر تسخیر چهار تا شش ساعته ایران نکرده‌ایم و این نشان می‌دهد حتی دولتمردان جمهوری خواه دوران "جرج بوش" هم از قدرت نظامی ایران آگاهند و ادعای مطرح شده از سوی تحلیلگر سعودی غیرواقع به نظر می‌رسد.  
 

امروز عربستان سعودی در منطقه غرب آسیا با مهره ترکیه بازی می‌کند و با توجه به اینکه توانمندی رویارویی مستقیم با ایران را ندارد؛ لذا روی به جنگ‌های نیابتی و غیرمستقیم با ایران آورده که البته در این زمینه هم شکست خورده است. 


عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما در این زمینه اظهار داشت : هر زمان برای کشور خطری ایجاد شود از همه نقاط استراتژیک کشور موشکهای دور برد خارج می‌شوند و به تهدیدات پاسخ می‌دهند.


وی با اشاره به خدمات شهید تهرانی مقدم در دوران دفاع مقدس و پس از آن گفت: شهید تهرانی مقدم انواع سلاحهای راهبردی را ساخت و فضای امنی ایجاد کرد و امروز به برکت تلاش‌های آن شهید بزرگوار و سایر مجاهدان و رزمندگان، امنیت کشور در سطح بسیار بالایی است.


 **موشک‌ها در بردهای مختلف در همه پایگاه‌ها آماده پرتاب و دست‌ها بر روی ماشه است

 سردار سرتیپ "امیرعلی حاجی زاده" فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  اظهارداشت: موشک‌ها در بردهای مختلف در همه پایگاه‌ها بر روی پرتابگر (لانچر) سوار، آماده پرتاب و دست‌ها بر روی ماشه است و فقط منتظر دستور فرمانده معظم کل قوا هستیم.

وی گفت: در مقابل جدید‌ترین و پیشرفته ترین نسل ماهواره‌ها و تجهیزات جاسوسی و تهاجمی دشمنان انقلاب اسلامی، کوچک‌ترین نگرانی نداریم.


 

زمان جنگ با ایران


 

سردار حاجی زاده با اشاره به طراحی وساخت انواع موشک‌های دوربرد، میان برد و کوتاه برد توسط متخصصان ایران اسلامی در وزارت دفاع و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: این نمونه‌ای از انبوه پایگاه‌های موشکی کشور می‌باشد و از سال آینده نسل جدید و پیشرفته موشک‌های دوربرد سوخت مایع و جامد جایگزین تولیدات فعلی خواهد شد.


وی گفت: آنها که دل خوش به گزینه‌های روی میز خود هستند، تنها نگاهی به گزینه‌های زیر میز سپاهیان اسلام بیندازند. فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: توانایی و اقتدار ما، مانند کوه یخی است که بر آب شناور و تنها گوشه‌ای کوچک از آن روی آب عیان است.


سردار حاجی زاده تأکید کرد: به ملت ایران قول می‌دهم که کوچکترین تهدید و ناامنی از بیرون مرزها متوجه کشور نخواهد بود و مسئولان باید با قدرت تمام مقابل نفوذ دشمنان بایستند و هیچ سستی از خود نشان ندهند.

 

 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای ناامن از ثبات کامل برخوردار است گفت: این نتیجه تلاش شبانه روزی همه نیروی مسلح از سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی است و ملت ایران مطمئن باشد دشمن هیچ کاری از پیش نمی‌برد.  وی تأکید کرد: ایران آغاز کننده هیچ جنگی نیست اما اگر اشتباهی از بیگانه سربزند، پایگاه‌های موشکی از اعماق زمین مانند آتشفشان فوران می‌کند و این برای دشمن خانمان سوز است.حاصل کلام آن که به دلیل وجود قدرت موشکی بالای ایران و پرتاب از لانچرهای دور و نزدیک به اهداف سعودی در صورت لزوم، وجود شهر موشکی سپاه پاسداران و در تیررس بودن اهداف استراتژیک در پایتخت عربستان و پایگاه های نظامی این کشور در  "ریاض"  اظهاراتی که از سوی تحلیلگر سعودی مطرح شده غیرواقعی بوده و تا حدودی وزیر خارجه اسبق آمریکا بخش کوچکی از قدرت ایران را درک کرده که می‌گوید "زمان حمله به ایران حتی فرصت نمی‌کنید به ما تلفن بزنید"
 

مدیر تالارهای ورزش

دوشنبه 23 آذر 1394  11:24 AM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon farashbandzare mosabeghat_ravabet salma57 hossein201273 nazaninfatemeh ehsan007060 tachberdee emamedavazdah aliada
sajad2007
sajad2007
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 9109
محل سکونت : رفسنجان

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

ای کاش فیلمش رو برای دانلود گذاشته بودید

چهارشنبه 25 آذر 1394  2:44 PM
تشکرات از این پست
ehsan007060 mohammadtorres emamedavazdah ravabet_rasekhoon
Sajjadalizadehs
Sajjadalizadehs
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 198
محل سکونت : اردبیل

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

این سعودی های جوگیر تا کی میخوان خواب ببینند. ایران هنوز ماجرای قتل‌عام حجاج را فراموش نکرده.ای کاش دولت کمی زودتر و با جرأت بیشتری با این ملعونان برخورد میکرد. به امید نابودی دشمنان اسلام
چهارشنبه 25 آذر 1394  3:37 PM
تشکرات از این پست
ehsan007060 mohammadtorres ravabet_rasekhoon
wikiumut
wikiumut
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1394 
تعداد پست ها : 668

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

به فرموده اقا امام خمینی امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه

تحصیل در فنلاند تحصیل در اسپانیا تحصیل در اتریش تحصیل در نروژ تحصیل در بلاروس تحصیل در ایتالیا تحصیل در هند خرید اینترنتی کفش خرید اینترنتی کفش خرید اینترنتی لباس فروشگاه اینترنتی لباس تحصیل در ایسلند تحصیل در لهستان تحصیل در جمهوری چک
چهارشنبه 25 آذر 1394  4:23 PM
تشکرات از این پست
ehsan007060 mohammadtorres ravabet_rasekhoon
tanhafarhad
tanhafarhad
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 637
محل سکونت : مازندران

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

به حول و قوه الهی. دشمنان اسلام هیچ غلطی نمیتوانند بکنند و تبل تو خالی هستند.
چهارشنبه 25 آذر 1394  5:36 PM
تشکرات از این پست
ehsan007060 mohammadtorres
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10952
محل سکونت : خراسان رضوی
چهارشنبه 25 آذر 1394  9:50 PM
تشکرات از این پست
mohammadtorres emamedavazdah ravabet_rasekhoon
ali1560
ali1560
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1393 
تعداد پست ها : 458
جمعه 27 آذر 1394  2:09 AM
تشکرات از این پست
mohammadtorres ravabet_rasekhoon
emamedavazdah
emamedavazdah
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 6316
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

بعد میگن نژادی برخورد نکنین

بابا اینا باید برن همون سوسمارشون رو بخورن و روی شترِ لخت (بدون زین )سوار بشن

اینا توی یمن به غلط کردم افتادن هوس آسمون ایران کردن!

اینا فاضلاب ایران رو هم نباید تصور کنن

 

 او خواهد آمد چه ما آماده باشیم چه نباشیم ، پس طوری باشیم که وقتی آمد شرمنده نشویم  
اللهم عجل لولیک الفرج
جمعه 27 آذر 1394  8:29 AM
تشکرات از این پست
mohammadtorres ravabet_rasekhoon
aliada
aliada
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 635
محل سکونت : زنجان

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

سلام- قطعا همینطور میباشد. درود  خداوند بر سربازان میهنم ایران.

جمعه 27 آذر 1394  9:10 AM
تشکرات از این پست
mohammadtorres ravabet_rasekhoon
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3583
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت


سلام هم  وطن

اینکه ایرانی هستیم افتخار می کنیم . و اینکه اقتدار ایران اسلامی در همه جا  نمایان است سبب غرور و سربلند ی است .

باید تا سر حد امکان نیرو های خود را مجهز کنیم .

و از کید دشمن غافل نباشیم .

 

جمعه 27 آذر 1394  11:33 AM
تشکرات از این پست
mohammadtorres ravabet_rasekhoon
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3583
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت


سلام هم  وطن

اینکه ایرانی هستیم افتخار می کنیم . و اینکه اقتدار ایران اسلامی در همه جا  نمایان است سبب غرور و سربلند ی است .

باید تا سر حد امکان نیرو های خود را مجهز کنیم .

و از کید دشمن غافل نباشیم .

 

جمعه 27 آذر 1394  11:33 AM
تشکرات از این پست
mohammadtorres ravabet_rasekhoon
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 2460
محل سکونت : کرمان

پاسخ به:زمان جنگ با ایران "حتی فرصت تلفن کردن"هم نخواهید داشت

با سلام. حرف های کالین پاول غیر از این هم نباید باشد. چون با ایجاد ترس از ایران در دل عرب ها و عربستانی ها می توانند همچنان بازار فروش تسلیحات نظامی خود به آنها را بازنگه دارند. الان هم عربستان ضراد خانه ای وسیع و گسترده از سلاح های آمریکایی و اسرائیلی دارد اما هرگز غیرت و فکر باز مردم ما را ندارد. خداوند متعال هر چه سریعتر ظهور آقا امام زمان (عج) را مهیا فرمایند. آمین

جمعه 27 آذر 1394  7:25 PM
تشکرات از این پست
mohammadtorres ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها