0

قنبرپور: پرسپولیس در بهترین شرایط است

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

قنبرپور: پرسپولیس در بهترین شرایط است

مربی پرسپولیس گفت: با توجه به اردوی خیلی خوبی که در کیش داشتیم، تیم در بهترین شرایط خود بسر می‌برد.

به نقل از تسنیم، مصطفی قنبرپور در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس قبل از دیدار فردا با گسترش فولاد تبریز عنوان کرد: سعی کردیم از تعطیلات نهایت استفاده را ببریم و با نظر برانکو راهی کیش شدیم. در این اردو با روزی دو نوبت تمرین، بازیکنان به بهترین شرایط خود چه از نظر بدنی و چه تاکتیکی رسیدند.

وی با تاکید بر اینکه دیدار با گسترش فولاد برای آنها بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: در حال حاضر تمام تمرکز کادرفنی و بازیکنان روی بازی با گسترش است و خیلی خوب می‌دانیم 3 امتیاز این مسابقه چقدر برای ما اهمیت دارد. هدف‌مان این است قبل از تعطیلات نیم فصل به جمع مدعیان اضافه شویم و تلاش می‌کنیم این اتفاق رخ دهد.

قنبرپور در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل هم اردوی یک هفته‌ای خواهد داشت یا نه؟ گفت: در این مورد نظر برانکو شرط است. هر تصمیمی که سرمربی تیم اتخاذ کند باشگاه در حد توانش آن را عملی خواهد کرد و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. احتمال دارد دوباره در کیش اردو داشته باشیم یا به دبی و ترکیه برویم. در این مورد برانکو هنوز تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده است.

مربی پرسپولیس درباره اینکه لیست خرید و خروجی پرسپولیس به دست مدیریت این باشگاه رسیده است یا خیر، اظهار داشت: تا این زمان برانکو لیستی به باشگاه ارائه نکرده و اگر هم قرار باشد این اتفاق رخ دهد زمان آن در نیم فصل خواهد بود.

 

یک شنبه 22 آذر 1394  1:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها