0

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا
 
شرکت خودروسازی ژاپنی سوزوکی قصد دارد نسخه‌ای S از سوزوکی گرند ویتارا ارائه کند که به یک پیشرانه 1.4 لیتری بوسترجت مجهز شده است.
سوزوکی اول از همه برای اینکه سوزوکی ویتارای خود را تبدیل به یک کراس اوور اسپرت کند، ویرایشی را بر روی طراحی خودرو اعمال کرده است و همانطور که می‌بینید، جلوپنجره رادیاتور به صورت خونه خونه‌های 5تایی اصلاح شده و پروژکتورهایی جدید نیز به مجموعه امکانات روشنایی این خودرو افزوده شده است و در اطراف مه شکن‌ها نیز نواری مشکی رنگ نصب شده تا چهره‌ای اسپرت به این خودرو ببخشد. علاوه بر این‌ها، رینگ‌های زیر شاسی هم تبدیل به چهارقلوهایی 17 اینچی شده‌اند که با رنگ مشکی براق خود جلوه‌ای ویژه از این کراس اوور آسایی به نمایش گذاشته‌اند. در داخل کابین هم پیرو سیاست‌های سوزوکی، شاهد پدال‌هایی جدید آلومینیومی، لهجه‌های قرمز رنگ در حاشیه ساعت بالای داشبورد و دریچه‌های هوا و همچنین دوخت‌هایی مرئی قرمز رنگ برای اتصال روکش ها به یکدیگر هستیم.
موتور 1.4 لیتری بوسترجت هم که اول کار در مورد آن صحبت کردیم، می‌تواند در دور 1500 دور بر دقیقه حداکثر 220 نیوتن متر گشتاور در کنار قدرتی 140 اسب بخاری تولید کند که در خروجی تبدیل به حداقل شتاب صفرتاصد 10.2 ثانیه‌ای می‌شود، البته اگر از دستی یا اتوماتیک بودن جعبه دنده آن صرف نظر کنیم.
در آهر هم سوزوکی قیمت نسخه دستی را 20 هزار و 899 پوند و نسخه اتوماتیک را 22 هزار و 249 پوند در بازار انگلستان اعلام کرده است.

 

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 22 آذر 1394  9:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها