0

رسمی:باشگاه رئال حذف از کوپادل‌ری را پذیرفت

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

رسمی:باشگاه رئال حذف از کوپادل‌ری را پذیرفت

رسمی:باشگاه رئال حذف از کوپادل‌ری را پذیرفت

 

باشگاه رئال مادرید اعلام کرد با رد شدن فرجام خواهی شان برای حذف از کوپا دل ری توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا و دادگاه حکمیت ورزشی، اعتراض بیشتری به این حکم نمی کنند.

رسمی:باشگاه رئال حذف از کوپادل‌ری را پذیرفت


 

به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری از دنیس چریشف استفاده کردند؛ در حالی که این مهاجم اوکراینی فصل گذشته و زمانی که برای ویارئال بازی می کرد، در این رقابت ها سه اخطاره شده بود و نباید در اولین دیدار این فصل رئال در کوپا دل ری به میدان می رفت.
همین مسئله باعث شد تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا این باشگاه را از کوپا دل ری کنار بگذارد. رئالی ها با این استدلال که چیزی در مورد محرومیت چریشف نمی دانستند، خواهان تغییر این حکم شدند اما فرجام خواهی آنها توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا و همین طور دادگاه حکمیت ورزشی (CAS) رد شد.
گفته می شد قرار است این باشگاه فرجام خواهی دیگری در دادگاه دولتی ورزش (TAD)، مطرح کند اما اکنون این باشگاه اعلام کرد که حذف از کوپا دل ری را پذیرفته و اعتراض دیگری به این حکم نخواهند کرد.
باشگاه رئال مادرید پیش از این اعلام کرده بود که دیدار برگشت مقابل کادیز طبق برنامه انجام خواهد شد اما در بیانیه ای که اکنون منتشر شد، این باشگاه اعلام کرد پول بلیت های خریداری شده توسط هواداران به آنها بازگردانده خواهد شد.

 

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

جمعه 20 آذر 1394  10:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها