0

بنزما از تیم ملی فرانسه اخراج شد

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

بنزما از تیم ملی فرانسه اخراج شد

بنزما از تیم ملی فرانسه اخراج شد

 

1440916336929_afds.jpg مسئولان تیم ملی فوتبال فرانسه «کریم بنزما» را در آستانه یورو 2016 از تیم ملی این کشور کنار گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،کریم بنزما مهاجم گلزن تیم ملی فرانسه به دلیل باج خواهی و دست داشتن در پرونده غیراخلاقی از متئو والبوئنا حتی یک شبانه‌روز را در زندان گذراند و برای مقطعی در تیم رئال مادرید حضور نداشت، هرچند او موقتا بی گناه شناخته شد و عنوان کرد قصد چنین کاری را نداشته، ولی پس از اظهار نظر مقامات سیاسی فرانسوی مبنی بر اخراج این بازیکن از تیم ملی فوتبال این کشور در نهایت بنزما از طرف مسئولان فدراسیون فوتبال فرانسه اخراج شد.

دیلی میل ضمن اعلام این خبر همچنین اشاره کرده است که فرانسه میزبان یورو 2016 است و تا دو ماه آینده هیچ دیداری نخواهد داشت و ممکن است تا آن زمان با میانجی‌گری مسئولان فوتبالی از جمله زین الدین زیدان که از طرفداران بنزما محسوب می‌شود این بازیکن به ترکیب خروس‌ها بازگردد.

او چندی پیش در گفت‌وگو با تلویزیون فرانسه عنوان کرده بود می خواهد با قدرت در یورو 2016 همراه این کشور باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم بنزما در یورو 2016 در تیم ملی فرانسه حضور خواهد داشت یا خیر؟

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

پنج شنبه 19 آذر 1394  10:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها