0

توکلی: شورای نگهبان در تایید صلاحیت سختگیری نکند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

توکلی: شورای نگهبان در تایید صلاحیت سختگیری نکند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شورای نگهبان در مورد تایید صلاحیت ها تنها به قانون عمل کند اما در این زمینه نیز سختگیرانه عمل نکند.

به گزارش ایرنا، احمد توکلی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران در یاسوج افزود: باید سعی شود تا حداقل رد صلاحیت ها در انتخابات امسال انجام شود.

وی با بیان اینکه البته قانون باید اجرایی شود، گفت: این مهم بدون شک منجر به افزایش شور و نشاط و حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات خواهد شد.

وی بر ضرورت همگرایی و انسجام بیشتر در جامعه برای پیشبرد امور در حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت: شرایط حاکم در کشور حاکی از برگزاری یک انتخابات پرشور و با حضور حداکثری مردم و همچنین تشکیل مجلسی تاثیرگذار را نوید می دهد.

توکلی در مورد تشکیل یک مجلس خوب و تاثیرگذار نیز گفت: مجلسی که اقلیت آن زنده باشد ، هر که باشد و اکثریت آن نیز منصف، هر کس می خواهد باشد.

وی با اشاره به برهم زدن گسترده نشست ها و همایش های سیاسی نیز گفت: مخالف لغو سخنرانی ها و همایش ها در سطح کشور و دانشگاه ها هستم.

وی تاکید کرد: هرکسی از هر طیف سیاسی باید بتواند در مقام بیان حرف ها و اظهارات خود را البته در چارچوب قانون و انصاف بیان کند.

توکلی یادآور شد: البته این موضوع بر اساس قانون در مورد افرادی که مساله سیاسی با نظام دارند صدق نمی کند.

وی با تاکید بر اینکه عملکرد اقتصادی دولت یازدهم را تا حدودی موفق نمی دانم ،گفت: در این دولت فرصت های اقتصادی زیادی تاکنون از بین رفته است.

این نماینده مجلس با اشاره به روند مثبت و رو به جلو پرونده هسته ای کشورمان ، گفت: معتقد هستم چنانچه شروط رهبری و قانون مجلس در این پرونده رعایت شود برجام نیز به فرجام خوب و امیدوارکننده ای نیز خواهد رسید.

احمد توکلی با دعوت تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت روز دانشجو به یاسوج مرکز سفر کرده است.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 19 آذر 1394  3:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها