0

فروش خودروهای چینی جنرال موتورز در آمریکا

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

فروش خودروهای چینی جنرال موتورز در آمریکا

فروش خودروهای چینی جنرال موتورز در آمریکا

 

1435040434783_GM2.jpg جنرال موتورز سال آینده خودرویی را در آمریکا خواهد فروخت که در چین تولید شده است و نخستین خودروساز آمریکایی می‌شود که به چنین کاری مبادرت می‌کند.

 

 

به گزارش ایسنا، اتحادیه قدرتمند "یونایتد اتو ورکرز" اقدام مذکور را "سیلی بر صورت" مالیات دهندگان آمریکایی و زنان و مردانی توصیف کرد که برای نجات جنرال موتورز در تاریک‌ترین دوران این خودروساز سخت تلاش کردند و آن را محکوم کرد.

 

جنرال موتورز 127 هزار و 85 دستگاه شاسی بلند بوئیک انویژن که در استان شاندونگ تولید شده اند را از ژانویه در چین فروخته است.

 

این خودروساز آمریکایی با در نظرگرفتن پایین آمدن قیمت نفت که تقاضای بالایی را برای مدل‌های کراس اوور و پیکاپ در آمریکای شمالی بوجود آورده است، قصد دارد سالانه 30 تا 40 هزار دستگاه خودرو از چین وارد کند.

 

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، این خبر جنجال برانگیز در شرایطی اعلام می‌شود که تحت توافق قرارداد دستمزدی که اخیرا نهایی شده است، هزینه‌های نیروی کار جنرال موتورز در آمریکا افزایش خواهد یافت.

 

چین سال گذشته بزرگترین بازار جنرال موتورز شد اما کندی رشد اقتصاد این غول آسیایی، به آمریکای شمالی امکان داد در 9 ماهه سال 2015 جایگاه برتری را مجددا کسب کند.

 

جنرال موتورز که برندهایش شامل شورولت، کادیلاک و بوئیک است، بیش از 100 هزار خودروی بوئیک در چین در مقایسه با 19 هزار دستگاه در آمریکا فروخته است.

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

پنج شنبه 19 آذر 1394  2:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها