0

نسخه بتا عنوان The Division تا سال ۲۰۱۶ تاخیر خورد| نسخه آلفا مخصوص Xbox one این هفته آغاز می‌شود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نسخه بتا عنوان The Division تا سال ۲۰۱۶ تاخیر خورد| نسخه آلفا مخصوص Xbox one این هفته آغاز می‌شود

در حالی که کمپانی یوبی‌سافت، تهیه کننده و سازنده عنوان تیراندازی MMO و آخرین عنوان از سری بازی‌های آقای تام کلنسی که داستانش توسط خود ایشان تهیه شده است، یعنی The Division، از شروع نسخه آزمایشی (بتا) بازی در این ماه خبر داده بود، متاسفانه با خبر شدیم که شروع این نسخه آزمایشی با تاخیر مواجه شده است. 

امروز کمپانی یوبی‌سافت با انتشار پستی در وبسایت کمپانی، از تاخیر نسخه آزمایشی (بتا) The Division خبر داد و اعلام کرد که این نسخه در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز خواهد شد. همچنین کمپانی در این پست، به تشریح مشکلات به وجود آمده جهت این تاخیر نیز پرداخته است.
اما خبر خوب برای دارندگان کنسول اکس‌باکس‌وان اینکه افرادی که اقدام به پیش خرید این عنوان نموده‌اند؛ می‌توانند به تنها نسخه آزمایشی (آلفا) این عنوان که به صورت انحصاری برای این پلتفرم در دسترس است، دسترسی پیدا کنند.
لازم به ذکر است، نسخه آزمایشی (آلفا) ذکر شده در بالا، از نسخه آزمایشی (بتا) که در دسترس افرادی که بازی را در دیگر پلتفرم‌ها پیش خرید کرده‌اند، جدا بوده و کلیدهای دسترسی به این نسخه آزمایشی (آلفا)، امروز در دسترس افراد واجد شرایط قرار خواهد گرفت.
شایان به ذکر است، این نسخه آزمایشی (آلفا) همراه با قانون NDA یا توافقنامه عدم افشا منتشر می‌شود؛ به این صورت که بازی‌بازان به هیچ عنوان اجازه اشتراک جزئیات راجع به بازی یا گرفتن هیچ‌گونه عکس یا ویدئویی از این نسخه را نخواهند داشت.
همچنین مناطق قابل دسترسی برای بازی‌بازان، گسترده‌تر از مناطق نمایش داده شده در نمایشگاه‌های E3 و گیمزکام بوده و شامل مناطق Dark Zone که مخصوص رقابت‌های PvP است نیز خواهد بود.
نسخه آزمایشی (آلفا) The Division در تاریخ ۹ دسامبر (مصادف با ۱۸ آبان) و در ساعت ۱:۰۰ به وقت اقیانوسیه و ۱۲:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد و در تاریخ ۱۲ دسامبر (مصادف با ۲۱ آبان) به اتمام خواهد رسید.
لازم به ذکر است، حجم نسخه آزمایشی (آلفا) بازی برابر با ۲۳٫۲ گیگابایت بوده و شما می‌توانید بلافاصله پس از دریافت کلید دسترسی (که امروز پخش می‌شود)، اقدام به pre-load این عنوان نمایید.

چهارشنبه 18 آذر 1394  8:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها