0

Quantum Break یک فرصت و اولویت فوق‌العاده برای اکس‌باکس است | آپریل بهترین زمان برای عرضه این بازی ا

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Quantum Break یک فرصت و اولویت فوق‌العاده برای اکس‌باکس است | آپریل بهترین زمان برای عرضه این بازی ا

قطعا طی مراسم The Game Awards که ساعتی دیگر آغاز می‌شود اطلاعات و نمایش‌های زیادی از عنوان Quantum Break می‌شنویم و می‌بینیم اما مایکروسافت قصد دارد تا هر چه بیشتر درباره این بازی سخن بگوید و بازی‌بازان را هیجان زده کند. طی مصاحبه‌ای که آقای آرون گرین‌برگ انجام داده در مورد عنوان Quantum Break و فرصت‌ سازی‌های این بازی برای اکس‌باکس سخن گفته است.

گرین‌برگ توضیح می‌دهد که این بازی اولویت زیادی برای شرکت دارد و ماه آپریل، بهترین زمان برای عرضه این عنوان است:

ما مدت زیادی است که با استودیوی رمدی برای بازاریابی هرچه بیشتر Quantum Break همکاری می‌کنیم. من می‌توانم بگویم که این یک اولویت ویژه برای ما است. ما بسیار هیجان زده هستیم که قرار است این بازی را در هفته اول ماه آپریل منتشر کنیم و فکر می‌کنیم که این بهترین زمان برای عرضه یک عنوان بزرگ و جدید است.

او همچنین اشاره می‌کند که تیم‌ آن‌ها در هنگام تجربه این عنوان بسیار از آن تعریف و تمجید می‌کنند:

افراد زیادی هستند که در تعطیلات امسال کنسول ما را خریداری کرده‌اند و می‌کنند و اگر بخواهیم صادقانه سخن بگوییم، تیم رمدی همیشه بازی‌های تراز اول و با کیفیتی ساخته‌اند و آن‌ها به‌خوبی درباره داستان سرایی‌های زنده، شخصیت‌های غنی و پیچ و تاب‌های دراماتیک داستانی می‌دانند. ما بازی را تجربه کردیم و آن فوق‌العاده است.

ما بسیار هیجان زده هستیم که آخرین بهینه سازی‌ها و پولیش کاری‌ها را انجام می‌دهیم. ما واقعا هیجان زده هستیم که می‌خواهیم تجربه این بازی را با بازی‌بازان و طرفداران به اشتراک بگذاریم. ما فعلا برنامه یا شرایط خاصی برای عرضه این بازی نداریم اما می‌دانیم که  در حال عرضه کردن یک بازی AAA انحصاری به بازار هستیم و آن را تا انتهای نیمه اول سال آینده منتشر می‌کنیم.

چهارشنبه 18 آذر 1394  8:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها