0

رضایی: آملی لاریجانی گفت که برخی به دنبال فشار به شورای نگهبان هستند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

رضایی: آملی لاریجانی گفت که برخی به دنبال فشار به شورای نگهبان هستند

 
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس اعلام کرد که در نشست با آیت‌ا... آملی لاریجانی، وی گفته است که برخی‌ به دنبال فشار به شورای نگهبان هستند.
به گزارش فارس، محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه اعضای کمیسیون عمران مجلس با رئیس قوه قضاییه گفت: رئیس دستگاه قضا در این جلسه ارزیابی مثبتی از عملکرد مجلس  داشت و عنوان کرد که عملکرد مجلس نهم را هم در حوزه تقنین و هم در حوزه نظارت مثبت می‌دانم. وی افزود: رئیس قوه قضاییه در این دیدار بر همدلی و نزدیک شدن دو قوه به یکدیگر تاکید کرد و گفت: دو قوه مقننه و قضاییه اگرچه استقلال دارند اما نباید جزیره‌ای عمل کنند و باید در کنار هم و با هم کار کنند.
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: آیت‌ا... آملی لاریجانی خاطرنشان کرد برخی از جریانات به دنبال این هستند که به شورای نگهبان برای تائید کاندیداهایشان فشار بیاورند و می‌گویند ما آنقدر کاندیدا به شورای نگهبان معرفی می‌کنیم که شورای نگهبان ناچار به تایید تعدادی از این افراد شود که این رویه، رویه صحیحی نیست.
رضایی خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضاییه گفت که اعضای شورای نگهبان افرادی مسلط به مسائل شرعی و حقوقی هستند و اگر کسی شرایط احراز را داشته باشد وی را تائید می‌کنند و ما نباید شورای نگهبان را از نظر سیاسی تحت فشار قرار دهیم و باید اجازه دهیم کار خود را انجام دهد. مجلس از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و کسانی که می‌خواهند به مجلس راه پیدا کنند باید افرادی باشند که از شاخصه‌های سلامت فردی و فکری برخوردار باشند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 18 آذر 1394  8:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها