0

جشن کریستمس و آغاز سال 2011 میلادی،بر تمام مسیحیان ایران زمین و جهانیان، پیشاپیش مبارک باد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

جشن کریستمس و آغاز سال 2011 میلادی،بر تمام مسیحیان ایران زمین و جهانیان، پیشاپیش مبارک باد

 

 

جشن کریستمس و آغاز سال 2011 میلادی،

بر تمام مسیحیان ایران زمین و جهانیان، پیشاپیش مبارک باد


با سلام و عرض تبریك خدمت یكایك شما عزیزان در گروه، بخصوص هموطنان محترم مسیحی كه در ایام میلاد مبارک حضرت عیسی مسیح (ع) و همچنین آغاز سال نو میلادی 2011 و جشن زیبای كریسمس قرار دارند و با این امید كه همگی شما همواره شادمان و تندرست باشید، از خداوند متعال لحظات پر امید و لذت بخشی را برای شما آرزو می كنم.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

آنگاه که جاهلیت بیداد می کرد، خداوند زنی پاکدامن را برای ماموریتی بزرگ برگزید و او نیز به فرمان خدایش پاسخ مثبت داد و در پناه رحمت الهی قرارگرفت، در آن روزگار ظلمت و تاریکی آنگاه که هزاران چشم شیطانی آمدنش را به فرمانروایان جاهلیت ندا می دادند و همه جا پی در پی به دنبال آثاری از تولدش می گشتند، او آرام آرام و در پرده رحمت الهی (او) را پرورش داد و در شبی زیبا و دور از چشم شیاطین متولد شد، او تنها نوزادی بود که از همان لحظه که چشم باز کرد قادر به سخن گفتن بود، او کسی بود که می توانست مردگان را زنده کند و بیماران را شفا دهد، او کسی نبود جز عیسی مسیح (ع)، او كه پیام آور صلح و مهرورزی بر پایه توحید و عدالت بود و از دامن مادری برخاست كه خداوند او را پاك قرار داد و بر زنان عالم برتری داد. مادری و پسری كه خداوند آنان را از آبرومندان بارگاه الهی و در جایگاهی رفیع قرار داده است. براستی که هیچ زنی جز حضرت مریم لیاقت مادری عیسی مسیح (ع) را در آن زمان نداشت چرا كه او از زنان برگزیده خداوند بود.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

    حمید.bmp

 

 

سه شنبه 7 دی 1389  8:45 AM
تشکرات از این پست
shahdan
shahdan
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 1485
محل سکونت : تهران

پاسخ به:جشن کریستمس و آغاز سال 2011 میلادی،بر تمام مسیحیان ایران زمین و جهانیان، پیشاپیش مبارک باد

مبارک است روزی که عیسی مسیح علیه السلام بدنیا آمد و روزی که از دنیا رفت و روزی که دوباره زنده گردد . پاسخ به:جشن کریستمس و آغاز سال 2011 میلادی،بر تمام مسیحیان ایران زمین و جهانیان، پیشاپیش مبارک باد

سلامت باشید
سه شنبه 7 دی 1389  8:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها