0

آنچلوتی: باید رئیس رئال را راضی نگاه می‌داشتم

 
mehdi_sahrakar
mehdi_sahrakar
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1393 
تعداد پست ها : 2000
محل سکونت : همدان

آنچلوتی: باید رئیس رئال را راضی نگاه می‌داشتم

کارلو آنچلوتی سرمربی سابق رئال مادرید، رمز موفقیت در یک باشگاه را در درجه اول، ارتباط خوب با بازیکنان و در درجه دوم راضی نگاه داشتن رئیس می داند.


 

به گزارش "ورزش سه"، کارلتو دو فصل هدایت رئال را بر عهده داشت. او در اولین فصل حضورش، موفق شد رئال را به 4 افتخار بزرگ برساند اما در فصل دوم، در کسب افتخار ناکام ماند و از سوی فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید از کار برکنار شد. 

او در مصاحبه با ایندیپندنت در مورد رمز موفقیت یک مربی گفت:" به عنوان یک مربی باید رئیس و مالکان باشگاه را راضی نگاه داشت. او باید با عملکردش به این مهم برسد و این کاری بوده که من در رئال و دیگر باشگاه هایی که مربیشان بوده ام سعی در انجامش داشته ام؛ با این حال معتقدم که مهمترین عامل موفقیت یک مربی، ارتباط خوب با بازیکنان تیمش و ایجاد یک فضای مثبت و شاد در رختکن است. 

بازیکنان باید در تمرینات شاد و خوشحال باشند و آزاد باشند که در زمین مسابقه، تمام توانایی های خود را بروز دهند. من با ستارگان بزرگی چون رونالدو، زیدان، زلاتان و کاکا کار کرده ام. این بازیکنان ذهنیتی پیروزی طلب دارند و بسیار حرفه ای هستند. هدایت آنها بسیار آسان است؛ به شرطی که از کار با شما راضی باشند و فضا برای درخششان زیر نظر شما فراهم باشد."

 

سه شنبه 17 آذر 1394  5:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها