0

پاسخ هیئت مدیره بارسا به انریکه: پول نیست!

 
mehdi_sahrakar
mehdi_sahrakar
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1393 
تعداد پست ها : 2000
محل سکونت : همدان

پاسخ هیئت مدیره بارسا به انریکه: پول نیست!

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، در آخرین نشست خبری خود که پیش از بازی با والنسیا برگزار شد، بار دیگر اعلام کرد که از خرید یک مهاجم جدید استقبال خواهد کرد با این حال اوضاع به نفع خواسته های او پیش نمی رود.


 

به گزارش "ورزش سه"، فروش پدرو به چلسی در شرایطی که بارسلونا تابستان امسال از خرید بازیکن محروم بود؛ بعلاوه کیفیت متوسط مونیر الحدادی و ساندرو در بازی هایی که به میدان رفته اند لوئیس انریکه را مجاب ساخته تا از مدیران بارسا تقاضای خرید بازیکن جدید در بازار نقل و انتقالات زمستانی کند. محرومیت بارسا از خرید بازیکن، کمتر از یک ماه دیگر به اتمام می رسد و آبی اناری ها بار دیگر به بازار خرید و فروش بازیکن باز می گردند.  

در ابتدا قصد بر این بود که علاوه بر مهاجم، بارسلونا در خط میانی نیز یک بازیکن جدید به خدمت بگیرد اما مصاحبه جدید مدیر اقتصادی این باشگاه نشان از این می داد که بارسلونا با محدودیت های مالی در نقل و انتقالات زمستانی روبرو است و به همین دلیل بود که انریکه و روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا، لیست مورد نیاز خود را بسیار کوتاه و محدود به خرید مهاجم کردند. حتی اضافه شدن آردا توران و الیکس ویدال نیز مانع به خدمت گرفتن یک بازیکن جدید در زمستان نخواهد شد. 

امروز موندودپورتیوو گزارش داد که هدف انریکه و فرناندز در بازار نقل و انتقالات، نه خرید که قرض گرفتن یک مهاجم ترجیحا باتجربه و مسن است؛ چرا که هیئت مدیره در پاسخ به نیازهای انریکه خبر از بی پولی در باشگاه بارسلونا برای خرید در نقل و انتقالات زمستانی داده است و دقیقا به همین دلیل است که بارسلونا قید خرید نولیتو، مهاجم ارزشمند باشگاه سلتا را زده است. 

سلتایی ها برای واگذاری نولیتو مبلغ 18 میلیون یورو تقاضا کرده اند که پرداخت این مبلغ در شرایط فعلی برای مدیران بارسا غیرممکن است. روابط بین باشگاه بارسلونا و سلتا از زمانیکه تابستان امسال کاتالان ها اقدام به جذب انور مدیه رو، نوجوان 13 ساله اهل اتیوپی از سلتا نمود نیز به تیرگی گرائیده، بازیکنی که هنوز قادر به بازی برای تیم های پایه ای بارسلونا نشده است 

موندودپورتیوو امروز لیست بلندبالایی از بازیکنان مسنی که می توانند یک تعویضی خوب برای مسی، نیمار و سوارز باشند منتشر کرده است که در این لیست نام ستارگانی چون: ماریو گومز، کلوزه، لوکا تونی، فورلان، برباتوف، پیزارو، کاواناگی، مارکو روبن، دی ناتاله، پاتو و اوسوالدو به چشم می خورد.

 


 

 

سه شنبه 17 آذر 1394  5:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها