0

آیت الله موسوی جزایری: جوانان غربی مقابل نظام سلطه قیام خواهند کرد

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

آیت الله موسوی جزایری: جوانان غربی مقابل نظام سلطه قیام خواهند کرد

آیت الله موسوی جزایری: جوانان غربی مقابل نظام سلطه قیام خواهند کرد

تهران - ایرنا - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که رهبر معظم انقلاب با ارسال دو نامه به جوانان غربی به تکلیف شرعی خود عمل کردند گفت: نسل جوان غربی متاثر از کلام رهبری یقینا در مقابل نظام سلطه قیام کرده و جلوی مفاسد، ظلم ها و ستم ها را خواهند گرفت.

 

آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: نامه های رهبری قطعا مخاطب های زیادی دارد. آنها از بیانات رهبر معظم انقلاب به شدت استقبال می کنند؛ آینده را بسیار خوب پیش بینی می کنیم که انشاء الله این بیانات آگاهی بخش و شفا دهنده تاثیر خود را بگذارد و به مرور زمان به حقایق رو بیاورند.
وی افزود: جامعه غربی تنها در سران حکومت های فاسد و قدرت طلب دنیا، اهرم های اقتصادی اعم از کمپانی ها و کارتل ها و جریان های فاسد صهیونیستی خلاصه نمی شود؛ اینها گروهی هستند که حاکم بوده و قدرت را در دست دارند اما مردم زیادی در غرب وجود دارند که انسان های اهل مطالعه، سلیم، با انصاف و دارای فطرت های پاک و جویای حق هستند.
امام جمعه اهواز گفت: در این بین اشخاصی فریب خورده هستند و شاید جمع زیادی هم باشند که در اثر تبلیغات سوء منحرف شده اند و حقایق را درک نمی کنند . مخاطبان رهبر معظم انقلاب این دو دسته هستند.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی نه تنها رهبر ملت ایران که رهبر جهان اسلام و کل انسان های دارای صلاحیتی هستند که برای شنیدن حق آمادگی دارند و به تعبیر قرآن مجید مستضعفین فی الارض، هستند.
وی گفت: کسانی هستند که در اثر بمباران تبلیغاتی نظام سلطه و قدرت طلب های دنیا دچار انحراف و اشتباه شده اند و رهبر معظم انقلاب بر حسب تکلیف شرعی همه اینها را باید مورد لطف و عنایت قرار دهند و با وجدان و دل های آنها ارتباط برقرار و از خواب غفلت بیدار کنند.

* بیداری وجدان جوانان غربی نکته برجسته نامه رهبری

آیت الله موسوی جزایری با بیان این که بیدار کردن وجدان ها و ضمیر ناخودآگاه جوانان غربی که دچار وهن و سستی در اثر تبلیغات سوء شده اند نکته برجسته نامه دوم رهبر معظم انقلاب بود افزود: معظم له سعی کردند که اینها را آگاه و روشن به مسایل کنند.
وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب از احساسات انسانی آنها در رابطه با جریانی که در فرانسه اتفاق افتاد و هشداری برای همه بود استفاده و اینها را به حقایقی که در کنارشان می گذرد و از آن غافل بودند مانند مساله فلسطین و مساله تروریست هایی که در عراق، سوریه و فلسطین هزاران بار بیشتر این بلاها را سر مردم بیاورند آگاه کردند؛ غرض بیداری جوانان غربی از خواب غفلت و روشن کردن آنها به حقایق بود.

سه شنبه 17 آذر 1394  10:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها