0

واکنش ضرغامی به اظهارات امروز روحانی

ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 10952

رئیس پیشین سازمان صدا و سیما گفت: متاسفانه امروز بعضی می گویند که در این سال ها کسی جرات نمی کرد کلمه جنبش دانشجویی را به زبان بیاورد. من امروز در این محفل می گویم که ..

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عزت الله ضرغامی، رئیس پیشین سازمان صدا و سیما عصر امروز با حضور در همایش وحدت، استکبارستیزی که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی به منظور بزرگداشت سالروز 16 آذر در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد در واکنش به تشویق ها و شعارهای مکرر دانشجویان برای استقبال از حضور سردار قاسم سلیمانی گفت: ندای سردار سردار شما من را خیلی خوشحال کرد؛ باید پیام گسترده شما که با اعتقاد فریاد می زنید سردار سردار را دنیا بشنود.

وی ادامه داد: از اینکه توفیق پیدا کردم در روز دانشجو که روز تکریم از مقام علمی، معنوی و انقلابی شما دانشجویان است در میان شما حضور داشته باشم بسیار خوشحالم و این روز را خدمت شما همه مسئولان اساتید و هیئت علمی تبریک می گویم.

ضرغامی تصریح کرد: برای من افتخار است در دانشگاهی همچون دانشگاه شهید بهشتی سخنرانی می کنم البته چند ماه پیش سخنرانی را در جمع مسئولان آموزش و پرورش و به منظور تجلیل از مقام مرحوم احمد حجاریان که دوست متعهد و انقلابی بنده بود حضور داشتم اما توفیق نداشتم که در نشست دانشجویی با این حال و هوا شرکت کنم.

رئیس پیشین صدا و سیما افزود: دانشگاه شهید بهشتی به لحاظ جامعیت و واقعیت علمی و به دلیل اعتبار بین المللی و بسیاری از نکات دیگر جایگاه بسیار رفیعی در فضای علمی کشور و در سطح جهانی دارد از این رو زمانی که فردی همچون بنده را برای چنین نشستی دعوت می کنند فارغ از هر گونه بحث های علمی و موقعیت های آکادمیک تلاش می کنم صادقانه و بسیار صریح و به دور از محافظه کاری آنچه که به آن رسیده ام و فکر می کنم شما باید از زبان بنده بشنوید را با شما در میان بگذارم.

وی تاکید کرد: رهبری معظم توصیه ای به دانشجویان دارند که این توصیه بسیار دقیق است و آن این است که سعی کنید دانش و سواد خودتان را تعمیق دهید که اگر دانش و سوادتان تعمیق یافت و پایه های آن محکم شد آن زمان از بسیاری از حوادث روزگار نگرانی نیست.

ضرغامی در بخش دیگری از سخنانش پیرامون گفته مسعود کمیایی کارگردان سینما یادآور شد: بنده علی رغم انتقاداتی که نسبت به تولیدات مسعود کیمیایی دارم اما از بعضی از تولیداتش طرفداری می کنم کیمیایی در یکی از گفته هایش اعلام کرد وقتی که گریه می کنی یعنی هنوز خیلی چیزها داری که گریه می کنی! بنده طی یادداشتی به وی پاسخ دادم آن کس که برای امام حسین علیه السلام گریه می کند همه چیز دارد نه بعضی چیزها!

رئیس پیشین صدا و سیما همچنین در این مراسم خطاب به دانشجویان اظهار داشت: اساتید دانشگاه شهید بهشتی سخت می گیرند! بعضی از آنها وقتی می خواهند 25 صدم به دانشجو بدهند چنان شابلون می گذارند که انگار می خواهند ارث پدرشان را بدهند!؛ در قدیم نمرات را بر روی منحنی می بردند اما بعضی ها منحنی خراب کن هستند و آن قدر درس می خوانند که پدر همه را درمی آورند!

وی پس از این گفته خود با حالت مزاح اعلام کرد: خیلی داریم در این جلسه مقام علمی را تکریم می کنیم!

ضرغامی خطاب به این اساتید گفت: آن کسی که منحنی خراب کن است کتاب را قورت داده این فرد را کنار بگذارید و نمره بقیه را روی منحنی ببرید.

رئیس پیشین صدا و سیما تصریح کرد: می دانم سختی می کشید اما چون آینده تان شیرین است و با هدف حرکت می کنید این سختی برایتان شیرین خواهد بود.

وی با اشاره سالروز 16 آذر تصریح کرد: 16 آذر روزی است که نیکسون به ایران آمد وی در آن زمان معاون رئیس جمهور آمریکا آیزن هاور بود

سه شنبه 17 آذر 1394  12:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها