0

شگفتی در بارسلونا نسبت به حرکت عبدنور

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

شگفتی در بارسلونا نسبت به حرکت عبدنور

در جریان دیدار دو شب پیش والنسیا و بارسلونا در مستایا، در یک صحنه، لوئیس سوارز اقدام به لگد زدن به عبدنور، مدافع تونسی والنسیا کرد که باعث زمین خوردن این بازیکن شد. عبدنور و دیگر بازیکنان والنسیا اصرار داشتند که سوارز به عمد آن کار را انجام داده و باید اخراج شود اما داور بازی از دادن کارت قرمز به مهاجم بارسلونا امتناع کرد. 
 

حرکت عجیب عبدنور در انتشار عکسی در اینستاگرام از جای زخم های ناشی از لگد و چنگ لوئیس سوارز، شگفتی بازیکنان و مدیران بارسلونا را به دنبال داشته است.

در انتهای مسابقه، سوارز در مصاحبه با خبرنگاران گفت که به عمد، عبدنور را مصدوم نکرده و بلافاصله نیز از وی عذرخواهی کرده است. بوسکتس نیز در مصاحبه ای جداگانه گفت که هرکس که لوئیس را می شناسد می داند که او هرگز عمدا روی بازیکنی خطا نمی کند. مدیر ورزشی بارسلونا نیز از سوارز بصورت تمام قد دفاع کرده بود. 

با این حال انتشار عکسی جنجالی از سوی عبدنور در اینستاگرام، شگفتی بازیکنان و مدیران بارسا را به دنبال داشته است. آنها گمان می کردند این داستان تمام شده و عبدنور عذرخواهی سوارز را پذیرفته است. 

امروز یکی از مدیران باشگاه بارسلونا در مصاحبه با رادیو کاتالونیا گفت که خیلی ها نمی توانند موفقبت سوارز در بارسلونا را ببینند و گل های فراوان این بازیکن، نارضایتی بسیاری را در اسپانیا به دنبال داشته است. به همین دلیل است که کوچکترین خطای سوارز بزرگنمایی شده و قصد به حاشیه بردن وی را دارند. گویا سناریویی برای به حاشیه بردن سوارز در دست جریان است.

دوشنبه 16 آذر 1394  6:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها