0

سخنگوی پرسپولیس:به خاطرحواشی فراوان، باشگاه معاون فرهنگی ندارد

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

سخنگوی پرسپولیس:به خاطرحواشی فراوان، باشگاه معاون فرهنگی ندارد

سخنگوی پرسپولیس:به خاطرحواشی فراوان، باشگاه معاون فرهنگی ندارد

تهران- ایرنا- سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: در باشگاه به خاطر مشکلاتی که از قبل وجود داشته است با چالش های زیادی روبه رو هستیم و دلیل نداشتن معاون فرهنگی باشگاه هم به خاطر درگیر بودن با حواشی فراوان است.

 

حسین عبدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: برانکو هنوز فهرست مد نظر خود برای نیم فصل را به باشگاه ارایه نداده است و قطعا پس از اعلام این فهرست ، ما هم کار خود را آغاز می کنیم.
وی در پاسخ به این سئوال که چرا باشگاه بزرگی چون پرسپولیس معاون فرهنگی ندارد و به موضوعات مهم فرهنگی در این باشگاه پرداخته نمی شود، اظهار کرد: باشگاه پرسپولیس دارای یک ساختار تشکیلاتی است که طبق آن باید هرچه سریعتر معاون فرهنگی نیز انتخاب شود.
سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در طول این مدت باشگاه با حواشی فراوانی روبه رو بوده و به همین دلیل نتوانستیم به بحث انتخاب معاون فرهنگی بپردازیم.
عبدی در مورد نگرانی هواداران به خاطر پرونده مانوئل ‍ژوزه گفت که تمام تلاش ما این است که هواداران نگرانی نداشته باشند اما داستان ما در باشگاه پرسپولیس فقط به مانوئل ژوزه ختم نمی شود.
ژوزه در تیرماه 1391 هدایت سرخپوشان را برعهده گرفت . این سرمربی به دلیل این که باشگاه پرسپولیس پس از برکناری اش ، بدهی های معوقه وی را پرداخت نکرد به فدراسیون بین المللی فوتبال ( فیفا ) شکایت کرد و قرار شد که باشگاه پرسپولیس این بدهی ها را پرداخت کند .
وی افزود: در باشگاه با چالش های بسیار زیادی روبه شده ایم و باید با این چالش ها طوری برخورد کنیم که سربلند بیرون بیایم. تنها پرونده ژوزه جدی نیست و همه مسایلی که ما با آن روبه رو شده ایم اهمیت زیادی دارد.
عبدی ادامه داد: فهرستی از مشکلات حقوقی تهیه کرده ایم این در حالی است که بسیاری از مشکلات اصلی ما هنوز بروز نکرده اند و خود ما هم متوجه آن نشدیم. هرروز مشکلی جدید مشخص می شود که این برای مدیریت فعلی باشگاه وقت گیر شده است.
سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد ابراز علاقه محمد نوری برای بازگشت به پرسپولیس گفت: با او مذاکره نکردیم اما همه اعضای باشگاه این بازیکن را دوست دارند و نبود او در ابتدای فصل به ما لطمه زد.
وی خاطرنشان کرد: بحث جذب نوری در حیطه مسئولیت برانکو است و قطعا اگر او تمایل داشته باشد با وی صحبت های لازم را خواهیم کرد.

دوشنبه 16 آذر 1394  10:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها