0

هتل ساوُی THE SAVOYدر قبرس شمالی

 
maya2015
maya2015
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1394 
تعداد پست ها : 595

هتل ساوُی THE SAVOYدر قبرس شمالی

 

 

 

تور قبرس شمالی در هتل Savoy که در مرکز شهر گیرنه قرار گرفته است (مرکز توریستی شهر گیرنه) با مساحتی بالغ بر 12500 مترمربع و 2500 مترمربع تراس با نمای دیدنی و جذاب کوه و دریا برای شما مهمانان عزیز تور قبرس شمالی می باشد. فاصله هتل Savoy از فرودگاه ارجان 45 کیلومتر یعنی حدود 35 دقیقه می باشد.

 

تعداد کل اتاق ها هتل ساوی درتور قبرس شمالی117 عدد در 4 طبقه می باشد. تعداد اتاق های بسیار لوکس این هتل  Savoy 110 عدد و سوئیت های Pasha 14 عدد و تعداد سوئیت های Sultan 2 عدد می باشد.

 

·          اتاق ها : اتاق ها دارای بالکن، چشم انداز رو به استخر و کوه می باشد. سیستم کنترل الکتریکی و کارت خوان برای درهای اتاق ها نصب شده است و همه اتاق ها دارای سیستم مرکزی تهویه هوای مطبوع می باشد.

 

· اتاق های DELUXE : 101 اتاق لوکس شما بهترین کیفیت را در انتخاب اتاق براساس تخت های فرانسوی و یا دو نفره درتور قبرس شمالی می دهد.

به علاوه سالن غذاخوری و سالن نشیمن در اتاق ها وجود دارد.

 تلویزیون LCD با صفحه مسطح، تمامی این اتاق ها با منظره زیبای کوه و رو به استخر طراحی شده است و مناسب برای کسانی که برای تفریح و مسافرت بهتور قبرس شمالی سفر می کنند و نیاز به ساعاتی آرامش در این محیط زیبا دارند.

 

انواع اتاق های هتل ساوی

 

·          سوئیت های Pasha : در تور قبرس شمالی این سوئیت ها دارای همه امکانات اتاق های لوکس می باشند، علاوه بر این سالن غذاخوری و اتاق نشیمن مخصوص هم به آن اضافه می شود.

 تزئین با ظرافت دو اتاق خواب به صورت طراحی جالب به هم مربوط می شوند و تعبیه ی جکوزی در حمام برای آرامش بیشتر مسافرین تور قبرس شمالی می باشد و تمامی طبقات با موکت یا چوب پوشش داده شده است. تعداد 14 سوئیت Pasha به مساحت 55 مترمربع می باشد.

 

·          سوئیت های Sultan : طراحی سوئیت های Sultan شگفت انگیز می باشد. همه چیزی که می توان تصورش را کرد در داخل یک اتاق خواب لوکس خودنمایی می کند در آن وجود دارد.

 مبلمان، تخت ابریشمی، جکوزی و سونای مجزا در داخل سوئیت های Sultan تعبیه شده است. هر سوئیت Sultan بالغ بر 100 مترمربع می باشد و با قالی های زیبا و پارکت چوبی پوشش داده شده است.

تنها 2 سوئیت Sultan وجود دارد که نمایش اعجاب انگیز زیبایی طبیعت را در چشم انداز به سوی کوه و دریا می توان دید.

این سوئیت ها دارای استخر،تراس و سالن زیبایی اختصاصی احاطه شده است.

 

رستوران های هتل Savoy

 

·          رستوران Sarayburnu در  قبرس شمالی : انواع کباب، شیرینی های محلی تازه پخت، انواع سالاد زیبا، گزینه های مختلفی از شیرینی ها و میوه های ترکیه.

· رستوران Far East Square در تور قبرس شمالی : خوشمزه غذا شرقی خوشمره توسط سرآشپزان مجرب، شیرینی و میوه های شرقی و جو آرام

 

·          Pub & Bistro در قبرس شمالی : غذاهای سنتی گرم / سرد، موسیقی زنده و انتخاب بزرگ نوشابه های وارداتی و محلی

·          لابی بار

·          کافه کنار استخر

 

 


یک شنبه 15 آذر 1394  6:46 PM
تشکرات از این پست
khodaeem1
دسترسی سریع به انجمن ها