0

چگونه نوتیفیکیشن های یک اپلیکیشن خاص را در آیفون غیر فعال کنیم؟

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

چگونه نوتیفیکیشن های یک اپلیکیشن خاص را در آیفون غیر فعال کنیم؟

به همراه داشتن یک اسمارت فون که بتوان به کمک آن تمامی تماس ها و ارتباطات فوری را به راحتی و به گستردگی این دنیای پهناور انجام داد یک نعمت بزرگ است. اما این ویژگی منحصر به فرد در برخی موارد آزار دهنده می شود و حجم وسیعی از نوتیفیکیشن ها از سوی برنامه های پیام رسان مختلف مدام گوشی شما را به صدا در می آورند. اکنون با قابلیت های گسترده iOS 9، می توان نوتیفیکیشن های اپلیکیشن ها را به صورت انتخابی فعال و غیر فعال کرد.

 


غرق شدن در حجم بالای نوتیفیکیشن ها ممکن است برای بسیاری از کاربران آزار دهنده باشد. برای مثال در مواقعی که با یک توییتر در حال انفجار و حجم بالایی از نوتیفیکیشن ها مواجه می شویم و یا هنگامی که سایر اپلیکیشن ها نیز نوتیفیکیشن های جدیدی برای ارایه دارند، دیگر تحمل این همه شلوغی و استرس چک کردن همه مطالب جدید بر دوشمان سنگینی می کند. بنابراین چگونه می توانیم از شر این روند پر استرس خلاص شویم و نوتیفیکیشن های اپلیکیشن های غیر ضروری و آزار دهنده را در آیفون غیر فعال کنیم.

 


اپل راه حلی برای این موضوع ارایه کرده که می توانیم کنترل نوتیفیکیشن های هر اپلیکیشن را از طریق منوی تنظیمات در دست بگیریم. در ادامه قصد داریم با آموزش این روند، برای غیر فعال کردن کامل نوتیفیکیشن های یک یا چند اپلیکیشن دلخواه اقدام کنیم و با طی کردن چند گام ساده، از شر مزاحمت های مدام آنها خلاص شویم.

 


1. به منوی تنظیمات بروید.

 

 

تنظیمات

 

 


2. تب نوتیفیکیشن را انتخاب کنید.

 

 

تب نوتیفیکیشن

 

 


3. در این تب لیستی از تمامی اپلیکیشن های خود را می بینید که ممکن است نوتیفیکیشن های هر کدام از آنها باعث آزارتان شود.

 

 

اپلیکیشن ها

 

 


4. روی هر یک از اپلیکیشن های دلخواه خود که ضربه بزنید، صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید دید. در این بخش می توانید دکمه تغییر وضعیت را به چپ بکشید تا از حالت سبز رنگ خارج شود.

 

 

 

اپلیکیشن

 


در پایین همین صفحه نیز می توانید تنظیم کنید که نوتیفیکیشن ها چطور نمایش داده شوند (البته اگر قصد دارید نوتیفیکیشنی دریافت کنید).

 

 


5. هنگامی که دکمه تغییر وضعیت را به حالت غیر فعال در بیاورید، ارسال نوتیفیکیشن از اپلیکیشن انتخابی شما متوقف می شود.

 

 

دکمه تغییر وضعیت

 

یک شنبه 15 آذر 1394  5:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها