0

چرا تونی از تبریز می‌رود؟

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

چرا تونی از تبریز می‌رود؟

خبر مهم امروز فوتبال ایران موضوع جدایی تونی اولیویرا از تراکتورسازی است.

 این سرمربی پرتغالی که مدت‌ها با مدیریت این باشگاه در کشمکش بود، سرانجام تصمیم به جدایی از تراکتور گرفت و این مساله در حال حاضر در کشمکش‌های حقوقی و اداری است. اولیویرا که امروز در تمرین تراکتورسازی از بازیکنان این تیم خداحافظی کرده است،  درخواست کتبی خود برای استعفا را به مدیر تیم داده است . موضوع  مالی ، مساله اصلی تراکتور با سرمربی پرتغالی است که قطعا جدایی‌اش برای قرمزپوشان تبریزی بی‌هزینه نخواهد بود. 

در عین حال و در شرایطی که مذاکرات برای توافق با یکی از گزینه‌های سرمربیگری آغاز شده است، هواداران تراکتور در سایت‌های مختلف به اظهارنظر درباره تونی مشغولند. این مربی پرتغالی که از پایگاه اجتماعی خوبی برخوردار است، اکثرا مورد حمایت هواداران واقع شده اما برخی نیز هستند که موضوع جدایی هرساله او از تراکتور و بازگشت‌های آخر فصلی‌اش را زیر سوال می‌برند. ضمن اینکه در صورت قطعیت جدایی، بازی حساس تراکتور مقابل استقلال در شروع مجدد لیگ تحت تاثیر این جابجایی قرار خواهد گرفت. 

اما سوال دیگر این است که چرا تونی بنای ناسازگاری با مدیران تراکتور گذاشته است؟ یکی از نزدیکان این مربی می‌گوید: برای اولیویرا 3 موضوع مهم مطرح بوده است. اول مساله امکانات و مشکلات مالی تراکتور که در طول این فصل بسیار وی را آزار داده، دوم مساله جدایی بازیکنان سرباز و سوم برخی تحرکات از سوی مربیان بومی برای برکناری وی. تونی که برای حل این مشکلات صبر کرده است، در نهایت به این جمع‌بندی رسیده که از تبریز برود.

در صورت جدایی اولیویرا رویای قهرمانی او با تراکتور ناتمام باقی خواهد ماند. او سال گذشته تا یک قدمی افتخار پیش رفت اما نتوانست به آنچه که می‌خواهد برسد.
شنبه 14 آذر 1394  5:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها