0

باقری: طارمی ربات نیست

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

باقری: طارمی ربات نیست

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برخی فکر می‌کنند مهدی طارمی یک ربات است.

به نقل از ایسنا، کریم باقری درباره اردوی پرسپولیس در جزیره کیش اظهار کرد: ما از روزی که به کیش آمده‌ایم همه چیز اینجا خوب است و امکانات خوبی را در اختیار داریم. تا به این لحظه تمرینات خوب و بانشاطی را پشت سر گذاشته‌ایم و تیم‌مان را از نظر آمادگی بدنی و هم تاکتیکی بهتر کرده‌ایم. فکر می‌کنم پس از بازگشت‌مان از این اردو کیفیت بازی‌هایمان ارتقا خواهد یافت.

او درباره اینکه برانکو در زمین تمرین تیم معترض بود نیز گفت: برانکو به زمین شماره 2 که امروز در اختیار ما قرار گرفت معترض بود. البته ما تا دیروز در زمین شماره 1 که کیفیت خوبی دارد تمرین می‌کردیم اما امروز به ما گفتند که در زمین شماره 1 قرار است مسابقه فوتبال برگزار شود بنابراین ما مشکلی با این قضیه نداشتیم و به زمین شماره 2 رفتیم. اینجا هرگونه امکاناتی که می‌خواهیم در اختیارمان است و مشکلی از این بابت وجود ندارد اما برخی از دوستان رسانه‌ای کم لطفی می‌کنند و اخبار حاشیه‌ای را منعکس می‌کنند. ما کاری به آنها نداریم و کار خودمان را می‌کنیم.

باقری درباره انتقاداتی که به مهدی طارمی می‌شود نیز گفت: نمی‌دانم چرا این همه انتقاد باید به یک بازیکن جوان صورت گیرد. بعضی‌ها فکر می‌کنند طارمی ربات است در حالیکه اینگونه نیست و او هم مثل همه ما یک انسان است و گاهی اوقات شاید افت کند. باید توقع‌مان را پایین بیاوریم و اجازه بدهیم طارمی در آرامش کارش را انجام دهد. نمی‌توانیم از او انتظار داشته باشیم که در تمام بازی‌ها گلزنی کند. گاهی اوقات بازیکنان بزرگ هم در دنیا چند بازی گلزنی نمی‌کنند. این هجمه‌ای که علیه طارمی به راه افتاده درست نیست.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی‌های سختی را پیش‌رو داریم. البته بهتر است بگویم هر تیمی مقابل پرسپولیس بازی می‌کند بازی برای ما سخت می‌شود زیرا آنها با انگیزه بالایی مقابل ما قرار می‌گیرند. با این حال ما آماده‌ایم تا در دو بازی آینده تا نیم فصل بازیهای خوبی را به نمایش بگذاریم و رتبه‌های بالای جدول برسیم.

 

شنبه 14 آذر 1394  3:20 PM
تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها