0

عروسک های عراقی به این دلیل مشکوکند

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

عروسک های عراقی به این دلیل مشکوکند

سخنگوی ناجا گفت: موارد مشکوک در عروسک های خریداری شده عراق کشف شده است.

ضمن قدر دانی از يكايك زائران حسينی به جهت همكاری و رعايت توصيه های پليسي اعلام کرد: موارد مشكوكی در عروسكهاي خريداری شده از  كشور عراق مشاهده و توسط پلیس کشف گردیده  كه لازم است چنانچه احيانا زائران گرامی مواردی از اين دست خريداری نموده اند حتما در مبادی ورودی به اولين مراكز پليس اطلاع دهند.

وی افزود: همکاران ما در تمامی مرزها و مبادی  ورودی با امکانات لازم از بی خطر بودن آنها اطمینان حاصل مینمایند.

بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان داعش در گذشته با استفاده از عروسک های حاوی چاشنی انفجاری قصد رسیدن به اهداف تروریستی خود را داشته که احتمال می رود هم اکنون نیز پلیس ایران با بازرسی عروسک های عراقی درصدد امنیت بیشتر زائران اربعین حسینی است و احتمال می رود چاشنی های انفجاری نیز در این عروسک ها وجود داشته باشد.

 

عروسک‌های عراقی به این دلیل مشکوکند/ هشدار سخنگوی ناجا به زائران ایرانی
 


گفتنی است،در پی اطلاع رسانی مبنی بر جاسازی مواد خطرناک در اسباب بازی ها تعداد قابل توجهی از زائران عتبات به استانداری ها و مراکز انتظامی مراجعه و اعلام کرده اند که عروسک های جاسازی شده با پافشاری  به زائران هدیه  شده است.

**زائران وسایل خریداری شده را با نیروهای انتظامی کنترل کنند

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در گفتگویی اظهار داشت: امروز در بررسی چند مورد از اسباب بازی های خریداری شده توسط زائران در عراق مواد خطرناکی کشف شد و برخی نیز خودشان به دلیل مشکوک شدن به وسایل خریداری شده این موضوع را به دستگاه های امنیتی اطلاع دادند.

وی یادآور شد: در مرز مهران چند مورد اسباب بازی که مواد خطرناک در آن جاسازی شده بود کشف شد.

رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی از تمامی زائرانی که به داخل کشور آمده اند خواست چنانچه اسباب بازی و وسایلی که امکان جاسازی مواد خطرناک خریداری کرده اند قبل از استفاده آن را باواحدهای انتظامی، امنیتی کنترل کنند تا نسبت به آن وسیله اطمینان کامل را داشته باشند.

عروسک‌های عراقی به این دلیل مشکوکند/ هشدار سخنگوی ناجا به زائران ایرانی
 

ذوالفقاری افزود: همچنین زائران که در راه هستند مراقب وسایل خریداری شده خود باشند و آنان که هنوز در عراق هشتند به هیچ عنوان این گونه وسایل را نخرند.

وی تصریح کرد که به تمامی دستگاه های امنیتی تاکید شده است که کنترل بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند تا مشکلی بوجود نیاید.

شنبه 14 آذر 1394  11:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها