0

نارضایتی برانکو از زمین تمرین پرسپولیس

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

نارضایتی برانکو از زمین تمرین پرسپولیس

 

تمرینات امروز صبح پرسپولیس در زمین شماره 2 ورزشگاه المپیک کیش برگزار شد و شرایط نامطلوب زمین باعث تمرینات زودتر تعطیل شود.

تمرینات صبح پرسپولیس به دلیل همزمانی با تمرینات تیم ملی دو میدانی بانوان که در زمین شماره یک المپیک تمرین می‌کرد به زمین شماره دو منتقل شد ولی شرایط نامطلوب زمین باعث نارضایتی کادر فنی و مخصوصاً برانکو ایوانکویچ شد و او به همین دلیل تمرینات را که قرار بود یک ساعت برگزار شود 45 دقیقه به پایان رساند.
 


 * پرسپولیسی‌ها در ابتدای تمرین مثل روال همیشه گرم کردند و پس از آن روی استارت‌های سریع کار کردند و پس از آن هم به کار با توپ پرداختند و در کل تمرین سبکی را پشت سر گذاشتند.

 *حدود 12 هوادار تمرینات پرسپولیس در زمین شماره دو المپیک را از نزدیک تماشا می‌کردند.

* حضور احسان حدادی نایب‌قهرمان پرتاب وزنه المپیک در تمرینات پرسپولیس هم جالب بود. مخصوصاً اینکه او با مربی بلغاری‌اش که به او تمرین می‌داد به جای انگلیسی با زبان بلغاری صحبت می‌کرد و این مساله باعث تعجب بازیکنان پرسپولیس شده بود.

 *قبل از شروع تمرین سوشا و رامین رضائیان با هم انگلیسی حرف می‌زدند و رامین رضائیان به شوخی به سوشا می‌گفت لهجه تو خیلی انگلیسی است و من متوجه آن نمی‌شوم.

 *خوردبین سرپرست پرسپولیس دقایقی با کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی در کنار زمین صحبت کرد.
 
 * طبق رایزنی‌هایی که پرسپولیسی‌ها با مسوولین زمین انجام داده‌اند تمرینات بعد از ظهر پرسپولیس در زمین شماره یک المپیک برگزار می‌شود.

شنبه 14 آذر 1394  11:37 AM
تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها