0

روسیه بیش از یکهزار و 400 موضع تروریست ها را در سوریه بمباران کرد

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

روسیه بیش از یکهزار و 400 موضع تروریست ها را در سوریه بمباران کرد

دریک هفته اخیر؛

روسیه بیش از یکهزار و 400 موضع تروریست ها را در سوریه بمباران کرد

مسکو- ایرنا -روسیه در طول یک هفته اخیر و در حالی که 10 روز از سرنگون شدن جنگنده سوخو 24 این کشور توسط هواپیمای ترکیه و قتل خلبان آن در جریان تیراندازی جنگجویان می گذرد، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که یکهزارو 458 موضع تروریست ها به ویژه داعش را در مناطق مختلف سوریه بمباران و نابود کرد.

 

به گزارش ایرنا، ژنرال «ایگو کوناشنکوف» سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز جمعه به خبرنگاران گفت: در جریان 431 پرواز رزمی، تمامی یکهزارو 458هدف پیش بینی شده استان های حلب، رقا، ادلب، لاذقیه ، حما، حمص و دیرالزور را نابود کردند.
وی افزود: در یک هفته اخیر چندین مقر فرماندهی، انبار سلاح، مهمات و مواد منفجره و اردوگاه های آموزشی متعلق به گروه های تروریستی به ویژه گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف سوریه به صورت کامل نابود شد.
سخنگوی وزارت دفاع روسیه همچنین خاطرنشان کرد، در طول هفته در جریان عملیات ضد تروریستی هواپیماهای روسی چند سرکرده و فرماندهان رده های مختلف تروریست ها در استان حمای سوریه به هلاکت رسیدند.
هواپیماهای روسی در جریان عملیات خود 12 مرکز استخراج نفت و بیش از 170 کامیون نفتکش را هدف بمباران قرار داده و نابود کردند.
به این ترتیب شمار اهداف نابود شده در بازه زمانی بیش از 70 روز عملیات نیروی هوا فضای روسیه به حدود 8000 هدف رسیده است.
بر اساس اطلاعات مستند، هفت کشور اردوگاه ضد سوری و رژیم صهیونیستی از پنج سال پیش با هدف سرنگونی حکومت «بشار اسد»، برنامه جذب و اعزام تروریست های افراطی از سراسر جهان به سوریه و همچنین سازماندهی و تقویت گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره و داعش را آغاز کردند که براساس گزارش سازمان امنیت فدرال روسیه، اکنون 30 هزار تروریست خارجی از 100 کشور در صفوف تروریست ها در عراق و سوریه می جنگند.

شنبه 14 آذر 1394  11:06 AM
تشکرات از این پست
mosabeghat_ravabet
دسترسی سریع به انجمن ها