0

شرکت عرب ست پخش شبکه المنار از طریق ماهواره هایش را متوقف کرد

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

شرکت عرب ست پخش شبکه المنار از طریق ماهواره هایش را متوقف کرد

با هدف خاموش کردن صدای مقاومت ضد تروریسم صهیونیستی و تکفیری

شرکت عرب ست پخش شبکه المنار از طریق ماهواره هایش را متوقف کرد

بیروت – ایرنا – با هدف خاموش کردن صدای مقاومت ضد تروریسم صهیونیستی و تکفیری، شرکت « عرب ست» ، پخش شبکه لبنانی المنار متعلق به حزب الله از طریق ماهواره هایش را بدون اخطار و هشدار قبلی متوقف کرد.

 

به گزارش ایرنا، شرکت عرب ست بعداز انتقال مرکز پخش خود از لبنان به اردن مبادرت به این اقدام کرد.
شرکت عرب ست پیشتر نیز تهدید کرده بود که پخش شبکه المیادین را متوقف می کند.
شرکت عرب ست وابسته به سازمان عربی فنآوری اطلاعات و ارتباطات است که زیر نظر و پرچم اتحادیه کشورهای عربی فعالیت می کند و مالکیت آن بین همه کشورهای عضو این اتحادیه تقسیم شده است اما بیشترین سهم آن یعنی 36درصد متعلق به سعودی ها است و مقر اصلی این شرکت هم در ریاض قرار دارد.
به گزارش ایرنا به نقل از المنار، رمزی جریح وزیر اطلاع رسانی دولت لبنان اعلام کرد که شرکت عرب ست تاکنون به طور رسمی این وزارتخانه را در جریان توقف پخش المنار قرار نداده است.
وزیر اطلاع رسانی لبنان در عین حال برهمبستگی خود با همه رسانه های لبنانی تاکید کرد.
ناظران این اقدام عرب ست را سیاست حاکم بر این شرکت برای خاموش کردن صداهایی که در جهت تحقق حق و حقیقت مبارزه می کنند و حذف آزادی بیان از عرصه جهان اسلام و عرب ارزیابی کردند.
شبکه المنار این صدای حق با این اقدامات ظالمانه هرگز ساکت نخواهد شد و نصیب ماجراجویان فقط شکست و سقوط خواهد بود.
مرکز پخش شرکت عرب ست در منطقه جوره البلوط در شهرستان متن استان جبل لبنان قرار داشت که اخیرا به اردن منتقل شده است.
پایگاه العهد تاکید کرد: این تصمیم ناگهانی عرب ست در حالی اتخاذ شده است که شبکه المنار مبادرت به پوشش گسترده عملیات قهرمانانه جوانان فلسطینی و انتفاضه سوم ملت فلسطین در سرزمین های اشغالی، نبردهای قهرمانانه و ویژه نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی در رویارویی با تجاوز سعودی آمریکایی کرده است.
این پایگاه خبری افزود: شبکه المنار که دشمن صهیونیستی در جنگ 33روزه تابستان 2006 نتوانست صدای آن را خاموش کند امروز هم صدای حقیقت آن خاموش نخواهد شد و در قبال سیاست ها و کینه های جاهلی سکوت نخواهد کرد و صدای مقاومت در کنار ملت ، مقاومت و انتفاضه فلسطین و در صحنه رویارویی با ظلم و ستم پایدار خواهد ماند.
پایگاه العهد تاکید کرد: المنار، صدای حق ، در رسوا کردن توطئه ها و جنایات تکفیری ها و تروریست ها مشارکت خواهد کرد و در هر میدانی حاضر خواهد بود و حامیان مالی و تسلیحاتی آنها را رسوا می کند.
العهد خاطرنشان کرد: المنارهمچنان صدای کودکان مظلوم یمن ، صدای ملت های فلسطین، عراق، سوریه، مصر، تونس، عربستان، کویت و بحرین ، همه ملت های عرب و مسلمان خواهد بود و جاهلان و تکفیری ها و تروریست ها را رسوا خواهد کرد.

شنبه 14 آذر 1394  11:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها