0

ولایتی: اسد می تواند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند و رای هم می آورد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

ولایتی: اسد می تواند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند و رای هم می آورد

 
اگر اسد بخواهد به ایران سفر کند آماده میزبانی از وی هستیم
 
مشاور مقام معظم رهبری،پس از دیدار و گفت و گو با بشار اسد در دمشق و سید حسن نصرا... در لبنان به تهران بازگشت.او قبل از بازگشتش به تهران  در گفت و گو با شبکه تلویزیونی المیادین گفت:اگر اسد بخواهد به ایران سفر کند آماده میزبانی از وی هستیم.
به گزارش ایسنا علی اکبر ولایتی، که  برای دیدار و رایزنی با رییس جمهور و سایر مسئولان سوریه وارد این کشور شده بود و به منظور دیدار و گفت وگو با سید حسن نصرا...، دبیرکل جنبش حزب ا...، و چند تن دیگر از مسئولان و علمای دینی لبنان به بیروت سفر کرده بود، سه شنبه هفته گذشته به تهران بازگشت. 
به گزارش ایسنا، ولایتی طی این سفرها با تعداد زیادی از نشریات و رسانه های خارجی گفت وگو داشت و همچنین در برنامه زنده تلویزیونی با شبکه های داخلی نیز حاضر شده و به جمع بندی سفر خود پرداخته بود.
 گفت وگو درباره مسائل منطقه ای به ویژه وضعیت سوریه، مهم ترین بخش گفت وگوهای وی در سفرهایش به دمشق و بیروت بود.
ولایتی در گفتگو با شبکه تلویزیونی المیادین در دمشق تصریح کرد: ایران بر اساس امکانات خود از اعطای هر گونه کمک به دولت قانونی سوریه، ملت سوریه و رئیس جمهور این کشور دریغ نخواهد کرد. انتخابات ریاست جمهوری در موعد مقرر خود برگزار خواهد شد و اسد در این انتخابات شرکت خواهد کرد. 
ما یقین داریم بار دیگر مردم سوریه به وی رای خواهند داد.وی درباره احتمال سفر رئیس جمهور سوریه به تهران گفت:  اگر وی بخواهد به ایران سفر کند ما آماده میزبانی از وی هستیم و به گرمی و به عنوان یک قهرمان از وی استقبال خواهیم کرد چرا که وی در طول پنج سال گذشته از ملت و کشور خود دفاع کرده است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 14 آذر 1394  7:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها