0

مشکل در نصب آفیس 2016

bolbolz
bolbolz
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 143

مشکل در نصب آفیس 2016

سلام . من آفیس 2016 و ویندوز 10 رو از فروشگاه راسخون خریدم و بعد از نصب ویندوز ، وقتی خواستم آفیس رو نصب کنم ، با پیام زیر روبرو میشم در حالیکه کامپیوتر به اینترنت وصله . دوستان راه حلی دارن ؟

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست

هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته به جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

جمعه 13 آذر 1394  11:45 AM
تشکرات از این پست
parseman_110
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 10829

پاسخ به:مشکل در نصب آفیس 2016

با عرض سلام و ادب

سرعت اینترنت شما چه قدر میباشد ؟؟؟ چون سرعت نصب به سرعت اینترنت شما بستگی دارد .

یک بار دیگر در یک ساعتی که نسبتا سرعت بهتر باشد طبق راهنمای زیر اقدام به نصب کنید احتمالا مشکل شما حل می شود :

۱) ابتدا هر نسخه ای از آفیس ۲۰۱۶ را که قبلا نصب کرده اید را حذف کنید و به صورت کامل از بخش کنترل پنل ویندوز خود Uninstall کرده و سیستم را ریستارت کنید.
۲) آفیس را توسط فایل اجرایی "O16Setup.exe" نصب کنید. هیچ گونه رمز فعال ساز را نیازی نیست وارد کنید و هر مرحله که نیاز داشت، آن را رد کنید.
۳) پس از اتمام نصب، با استفاده از فایل KMSAuto Net 2015 که در فولدر Activators وجود دارند آفیس را فعال کنید . تنها کافیست فایل اجرایی را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و بنا به فعال سازی ویندوز و یا آفیس خود، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و اجازه دهید تا نرم افزار تمامی مراحل فعال سازی را به صورت دستی انجام دهد. بدین منظور مراحل زیر را انجام دهید:

a) ابتدا مطمئن باشید آنتی ویروس شما غیرفعال می باشد. حال نرم افزار را به صورت Run as Administartor اجرا کنید.
b) به بخش "Advanced" مراجعه کنید و بر روی عبارت "customize Office RETAIL => VL" کلیک کنید.
c) به صفحه اصلی نرم افزار برگشته و بر روی گزینه "Activate Office" کلیک کنید.
d) از نسخه نهایی و فعال شده آفیس ۲۰۱۶ لذت ببرید.

نکته مهم:
در حین نصب و کار کردن با هر یک از برنامه‌های آفیس حتماً باید به اینترنت متصل باشید، در غیر این صورت با مشکل مواجه می‌شوید؛ اگر دسترسی مداوم به اینترنت ندارید، نسخه 2013 را نصب کنید.
سرعت نصب نرم افزار به سرعت اینترنت شما بستگی دارد، چون در هنگام نصب اطلاعات لازم از اینترنت دانلود می‌شوند.
که با این درد اگر در بند در مانند درمانند
aseman_parvaz10@yahoo.com
جمعه 13 آذر 1394  12:09 PM
تشکرات از این پست
bolbolz
bolbolz
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 143

من وقتی فایل اجرایی o16setup  رو اجرا میکنم و اینستال رو میزنم با وجود اینکه اینترنت ‍‍‍‍‍‍با سرعت بالا هست این ارور رو میده . در چند ساعت از شبانه روز هم امتحان کردم ولی بازم همین ارور رو میده . سرعت اینترنتم ۵۱۲ هست.

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست

هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته به جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

جمعه 13 آذر 1394  12:15 PM
تشکرات از این پست
siryahya parseman_110
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 10829

نقل قول bolbolz

من وقتی فایل اجرایی o16setup  رو اجرا میکنم و اینستال رو میزنم با وجود اینکه اینترنت ‍‍‍‍‍‍با سرعت بالا هست این ارور رو میده . در چند ساعت از شبانه روز هم امتحان کردم ولی بازم همین ارور رو میده . سرعت اینترنتم ۵۱۲ هست.

با عرض سلام مجدد 

پس به احتمال زیاد مشکل از ارائه دهنده سرویس اینترنت شما می باشد و یا سرعت اینترنت چون سرعت ۵۱۲ آن چنان سرعت بالایی نیست .

آخرین راه حل این هست که شما یک بار نوع شبکه خود را عوض کنید احتمال دارد مشکل شما حل بشود .

موفق باشید

که با این درد اگر در بند در مانند درمانند
aseman_parvaz10@yahoo.com
یک شنبه 15 آذر 1394  11:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها