0

لاف در غریبی/قورباغه عربستان هم برای ایران ابوعطا خواند!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

لاف در غریبی/قورباغه عربستان هم برای ایران ابوعطا خواند!

عربستانی ها ادعا کردند که می توانند ظرف چند ساعت حريم هوایی ايران را تسخير کنند.قورباغه عربستان هم برای ایران ابوعطا خواند!

تحلیلگران سعودی در ادعایی عجیب اعلام کرده‌اند در صورتی که صبر عربستان در قبال ایران سر بیاید، ریاض می‌تواند حریم هوایی ایران را در کمتر از 4 ساعت تسخیر کند. در حالی که عربستان گرفتار دخالت‌های نظامی خود در بحران‌های منطقه از جمله بحران یمن است، کارشناسان سعودی مدعی شده‌اند که عربستان می‌تواند در کمتر از چهار ساعت حریم هوایی ایران را تسخیر کند.

 
ابراهیم آل مرعی کارشناس سیاسی و امنیتی عربستانی در گفتگو با شبکه خبری "سی ان ان" مدعی شد: از سال 1970 که انقلاب ایران رخ داده است کشورهای عربی تلاش کرده‌اند در امور داخلی این کشور دخالت نکنند اما ظاهرا این مسأله ایران را از دخالت در امور داخلی کشورهای عربی منع نکرده است.
 
سلمان الانصاری دیگر کارشناس عربستانی هم ادعا کرد : این کشور می‌تواند همه 52 کشور اسلامی را علیه ایران متحد کند، یا اینکه با استفاده از نقش اطلاعاتی خود امنیت این کشور را از بین ببرد و اگر وضعیت دیگر غیرقابل تحمل شود عربستان که با همکاری کشورهای عربی عضو ائتلاف سعودی برای حمله به یمن حریم هوایی این کشور را در کمتر از 15 دقیقه تسخیر کرده بود برای تسخیر حریم هوایی ایران فقط 4 ساعت زمان لازم دارد.
 
این ادعاها در حالی مطرح می شود که بیش از 9 ماه از حمله عربستان سعودی و همپیمانانش به کشور یمن می گذرد و کوچکترین موفقیتی کسب نکرده اند!
 
پنج شنبه 12 آذر 1394  5:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها