0

جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ پانزدهم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ پانزدهم

جابر انصاری، فرشاد احمدزاده،مرتضی تبریزی و محسن یوسفی مهمان های ناخوانده بالای جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ بودند که با عملکردشان در آخرین بازی، توانستند نام خود را بر سر زبان ها بیندازند.

بازیکنان حاضر در تیم های مختلف لیگ برتر در هفته سیزدهم نیز به رقابت با یکدیگر پرداختند تا بتوانند علاوه بر تاثیرگذاری برای تیم های شان، در بین ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ نیز جایی برای خود دست و پا کنند.

مهدی طارمی – 11 امتیاز؛ مانعی برای به اوج نرسیدن به نام طارمی

کسی نمی داند اگر قرار بود مهاجم پرسپولیسی ها از نیمی از موقعیت های ایجاد شده اش و یا حتی پنالتی هایی که به دست می آورد استفاده می کرد چه اتفاقی می افتاد، طارمی در حالی با 11 امتیاز در صدر ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ ایستاده که می توانست از همین الان جایگاه خود را تا پایان فصل بیمه کند، اما خب فوتبال است دیگر!
او بابت 7 گل زده و 2 پنالتی منجر به گل(که پاس گل محسوب می شود) 9 امتیاز دریافت کرده و 4 امتیاز دیگر را بابت 4 پنالتی که به گل تبدیل نشد دریافت کرده و در مجموع با 11 امتیاز در صدر ایستاده است.

مهرداد محمدی – 8 امتیاز؛ از عوارض پخش زنده

مهرداد که نیمه ابتدایی نیم فصل اول را بکوب جلو آمد و در هربازی یک سورپرایز برای فوتبال دوستان داشت چند هفته می شود که موتور خود را به حالت استندبای درآورده، او این روزها نه گل می زند و نه پاس گل می دهد تا یکبار دیگر شایعه طلسم شد بازیکنان بعد از حضور در برنامه تلویزیونی نود را بر سر زبان ها بیندازد.
او 6 بار برای تیمش گلزنی کرده و 2 بار نیز اقدام به ارسال پاس گل کرده و در مجموع با 8 امتیاز مشترکا در جایگاه دوم ایستاده است.

محسن یوسفی – 8 امتیاز؛ راس مثلث باتجربه ها

هافبک پدیده ای ها شاید می خواهد بازهم نشان دهد دود از کنده بلند می شود و به همین دلیل با دو نفر دیگر از هم دوره ای های خود(رجب زاده و رضایی) مثلث باتجربه ها را در بالای لیست ارزشمندترین ها تشکیل داده است، یوسفی در بازی برابر ذوب آهن نیز برای تیمش گلزنی کرد تا شمار گل های خود را به عدد 4 برساند، وی 4 بار نیز موفق به ارسال پاس گل و پنالتی منجر به گل شد و با 8 امتیاز مشترکا رده دوم این جدول را به خود اختصاص داده است.

حسن بیت سعید – 7 امتیاز؛ فعلا در پایین نمودار سینوسی

مهاجم فرصت طلب خوزستانی ها عملکرد جالبی را از خود در لیگ پانزدهم به نمایش گذاشته است، او هر دو سه بازی یکبار طوفانی به پا می کند و دستی به دست جایگاه خود می کشد و بعد از آن خود را به نمودار سینوسی اش می سپارد و به همین ترتیب به سهم خود برای تیم ویسی می درخشد، تیمی که این روزها ذهن خیلی از لیگ برتری ها را به خود مشغول کرده است.
بیت سعید با 6 گل زده و 1 پاس گل 7 امتیاز دریافت کرده است و علاوه بر حضور در این رتبه، در رده دوم آقای گلی لیگ برتر نیز حضور دارد.

سجاد شهباززاده – 7 امتیاز؛ اعتماد به نفس خط حمله آبی ها

مهاجم زهردار استقلالی ها در چند بازی اخیر نتوانسته برای تیمش درخشان ظاهر شود اما آنقدر زهردار هست که در هر بازی قسمت اعظمی از فکر سرمربی تیم روبرو را به خود اختصاص دهد، سجاد که تاکنون 3 بار گلزنی کرده و 4 بار نیز پاس گل فرستاده و یا پنالتی منجر به گل دریافت کرده، از آن دسته مهاجمانی است که در هر لحظه از بازی می توان به انفجارش دلخوش بود.

غلامرضا رضایی – 6 امتیاز؛ ضلع دوم مثلث باتجربه ها

مهاجم سابقا پرسپولیسی سایپایی ها بعد از دو سه فصل معمولی بودن در تیم جلالی نشانه های زیادی از دوران اوج خود را به نمایش گذاشته است، با وجود اینکه از ابتدای فصل امید اول این برای گلزنی نبوده اما به دور از فشارهای مربوط به بازیکن اول بودن کارش را کرده و تاکنون توانسته 4 بار گلزنی کند و دو بار نیز پاس گل ارسال کند.

کاوه رضایی – 6 امتیاز؛ خوراک سیستم یحیی

رضایی که در دوران حضور خود در سایپا هیچگاه نتوانسته به اندازه این دو نیم فصلی که در ذوب آهن حضور داشته بدرخشد در حالی که همیشه بزرگان پایتخت را خواهان خود می دانست به معنی واقعی نشان داد که انتخاب درست یک تیم می تواند بهترین نعمت برای بازیکنی باشد که پتانسیل درخشش را دارد.
کاوه که کاملا به سیستم مورد نظر گل محمدی خورده است تاکنون 4 بار گلزنی کرده و 2 هم به ارسال پاس گل اقدام کرده و به همین دلیل توانسته خود را به سرمربی پرتغالی تیم ملی هم تحمیل کند.

جابر انصاری – 6 امتیاز؛ کار دربیار استقلالی ها

انصاری که از ابتدای فصل با کمترین توقع و ادعا به جمع آبی ها اضافه شد از همان ابتدا نشان از بازیکنی داشت که می تواند در مواقع حساس دوای درد آبی ها باشد، او از یک هفته قبل از دربی موتور گلزنی خود را روشن کرد و از آن به بعد هر هفته توانسته هدیه ویژه ای برای هواداران استقلال داشته باشد، جابر در 13 بازی گذشته 2 بار برای هم بازیانش اقدام به ارسال پاس گل کرده و در هفته های اخیر نیز 4 بار برای این تیم گلزنی کرده است.

مهدی رجب زاده – 6 امتیاز؛ دم مسیحایی آقای پاس گل

ضلع سوم مثلث باتجربه های بالای جدول تاکنون توانسته با 6 پاس گل خود را به عنوان آقای پاس گل بی چون و چرای لیگ مطرح کند، رجب زاده که چهره این روزهایش بیشتر به گریم بازیگران فیلم های تاریخی می ماند هربار که اقدام به ارسال پاس می کند هواداران ذوب را به صرافت شادی گل می اندازد، حالا فرقی هم نمی کند که این پاس از چپ باشد و یا از راست.

توضیح جدول:

بازیکنانی که اقدام به گلزنی و یا ارسال پاس گل می کنند، یک امتیاز دریافت می کنند، بازیکنانی که برای تیم هاشان پنالتی می گیرند در صورت گل شدن(چون در حکم پاس گل است) یک امتیاز و در صورت گل نشدن نیم امتیاز دریافت می کنند.
 چهارشنبه 11 آذر 1394  5:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها