0

آمادگی 10 هزار هکتار از فرودگاه پیام برای خدمات صادرات و واردات

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

آمادگی 10 هزار هکتار از فرودگاه پیام برای خدمات صادرات و واردات

به گزارش خبرنگار مهر در کرج، کاپیتان خلبان محمد نوروزی شامگاه دوشنبه در جلسه ای که با حضور مسئولان منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در این فرودگاه برگزار شد، افزود: فرودگاه بین المللی پیام کرج با سه هزار و 600 هکتار مساحت در جنوب غربی شهر کرج قرار دارد.

 

وی ادامه داد:در حال حاضر‌ بیش از 10 شرکت خارجی از کشورهای منطقه و اروپایی در زمینه فعالیتهای اقتصادی این فرودگاه مشارکت دارند.

 

این مسئول بیان کرد:‌ پیش بینی می شود که با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان البرز، زمینه توسعه و رونق اقتصادی این منطقه ویژه بیش از پیشفراهم شود که امیدواریم این امر به بهترین نحوتحقق یابد.

 

احداث مرکز اقتصادی "شهر آفتاب" البرزآغاز شود

 

نوروزی گفت:قرار استبزودی عملیات اجرایی احداث مرکز اقتصادی 'شهر آفتاب" البرز در کنار فرودگاه پیام آغاز شود.

 

وی عنوان کرد:اینمنطقه در زمینی به مساحت 600 هکتار احداث می شود ضمن اینکه ظرفیت برپایی50 هزار واحد تجاری و اداری، مجتمع تفریحی، هتلهای پنج ستاره، پارکینگ، شهربازی و یکی از بزرگترین آکواریومها نیز در آن وجود دارد.

 

این مسئول یادآور شد: ‌به دنبال راه اندازی شهر آفتاب البرز، شهروندان می توانند به راحتی از مزایای خدمات رفاهی و تجاری این مرکز استفاده کنند که این امر بسیار مطلوب است.

 

نوروزی افزود:همه سرمایه گذاری برای احداث این منطقه توسط بخش خصوصی و با مشارکت سرمایه گذاران خارجی و داخلی صورت می گیرد.

 

راه اندازی بازار بهاره در کنار پیام دنبال می شود

 

نوروزی اضافه کرد:‌راه اندازی بازار بهاره در کنار منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز نیز دنبال می شود ضمن اینکه راه انداز این مرکزدر اسفندماه سال جاری صورت می گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد:یکی از مزایا در این زمینه این استکه شهروندان در این بازار تا سقف 80 دلار می توانند خرید بدون عوارض گمرکی داشته باشند.

 

این مسئول افزود: توانایی حمل بالای بار و پتانسیل جابجایی مسافر از موارد و جنبه های مثبت فرودگاه بین المللی پیاملست و باید تلاش خود را افزایش دهیم تا همه این موارد به بهترین نحو مورد استفاده قرار گیرد.


دوشنبه 6 دی 1389  10:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها