0

دویدن ورزشی موثر در چربی سوزی

ahmadfarm
ahmadfarm
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7792

دویدن ورزشی موثر در چربی سوزی

دویدن ورزشی موثر در چربی سوزی🔅

یکی از راهکارهای بسیار عالی برای چربی سوزی ورزش و بخصوص دویدن است . اگر دویدن هدفمند و با رعایت نکات درست ورزشی باشد سریعا منجر به چربی سوزی می گردد .

قبل از شروع به دویدن بلوز،‌ شلوار و کفش ورزشی مناسب تهیه کنید چرا که این لوازم علاوه بر اینکه دویدن را راحت تر می کنند یک وسیله تشویقی و انگیزه بخش برای فرد هستند . البته توجه داشته باشید که لباس های مناسب انتخاب کنید . در هنگام دویدن بطور طبیعی دمای بدن بالا می رود و لباسی انتخاب کنید که در حالت عادی دمای محیط در مقایسه با زمانیکه لباس را به تن دارید چند درجه بالاتر باشد .

به این نکته فکر کنید که همه امکان دویدن ندارند و به خود انگیزه دهید و بدانید این فرصت به طور طبیعی در اختیار شماست و می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید . پس هدف داشته باشید و برای اینکه نشان دهید به اهداف خود پایبندید می توانید برنامه ای مشخص در نظر بگیرید . برای مثال در ۲۰ دقیقه چند متر را می دوم .

هیچ گاه خود را با کسی مقایسه نکنید . مقایسه کردن باعث ایجاد افکار منفی ، کم شدن و مصرف انرژی نادرست در شما می شود . فقط بر روی خودتان تمرکز کنید و تمام تلاش خود را مثبت بدانید .

درست است که برای دویدن باید برنامه ای منظم داشت اما هیچ گاه به خود فشار نیاورید و گاهی به خود استراحت دهید و با شدت ورزش نکنید تا سلامتیتان در خطر نیافتد . هرگز بر روی سطوح شیب دار ندوید چرا که به زانوها فشار زیادی وارد می کند و از تجهیزات مناسب ورزشی استفاده کنید تا خطری متوجه سلامتی شما نگردد . می توانید سه جلسه در هفته از بالش پیلاتس استفاده کنید که احتمال جراحت هنگام دویدن را کمتر کرده و اثرات مفیدتری نسبت به حرکات کششی ایستا دارد.

در آخر نیز در کنار دویدن انفرادی گاهی دویدن های گروهی را نیز تجربه کنید . شرکت در این گروه ها فضای شاد و مثبت دارد

سه شنبه 10 آذر 1394  11:02 PM
تشکرات از این پست
amirali123
amirali123
amirali123
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 15244

پاسخ به:دویدن ورزشی موثر در چربی سوزی

اره واقعا که عالیه .. یادم میاد وقتی رفته بودم تهران وزارت نیرو کنارش پارک ملت بود فکر کنم صبح رسیده بودم .. اصن چه فضایی بود .. واقعا که منی که ورزش هم میکنم هوس کرده بودم با اونا ورزش بکنم گروهی بود و عالی ....

غزال خوش صدا توئی ، راسخون

شیرین تر از عسل توئی ، راسخون

بین تموم سایتهای اینترنت

نگین بی بدل توئی ، راسخون

سه شنبه 10 آذر 1394  11:04 PM
تشکرات از این پست
hossein201273
دسترسی سریع به انجمن ها