0

صدور روادید کربلا تا صبح سه شنبه در خوزستان ادامه دارد

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

صدور روادید کربلا تا صبح سه شنبه در خوزستان ادامه دارد

مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان:

صدور روادید کربلا تا صبح سه شنبه در خوزستان ادامه دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان گفت: به منظور سهولت تردد زائران اربعین از مرز چذابه، صدور روادید کربلا تا صبح سه شنبه به صورت یک سره در شهرهای بستان ، سوسنگرد ، خرمشهر و اهواز ادامه دارد.

 

به گزارش ایرنا؛ «ناصر حویزاوی» دوشنبه شب در جمع زائرانی که قصد عبور از مرز چذابه بدون گذرنامه معتبر و روادید را داشتند، افزود: مراکز صدور روادید در شهرهای بستان و سوسنگرد با همکاری مقامات عراقی تعطیل نشده و تا صبح فردا (سه شنبه) کار صدور روادید را انجام می دهند.
وی با بیان اینکه مراکز صدور روادید در خوزستان تعطیل نشده اند، افزود: خروج از مرز بدون پاسپورت و روادید ممنوع بوده و نیروی انتظامی و هنگ مرزی مستقر در مرز چذابه اجازه خروج غیرقانونی را نخواهند داد.
مدیرکل حج وزیارت خوزستان از زائران اربعین حسینی که تاکنون موفق به دریافت روادید نشده اند خواست با مراجعه به مراکز صدور روادید در بستان و سوسنگرد نسبت به تهیه روادید اقدام کنند تا با آرامش و به صورت قانونی راهی کربلای معلی شوند.
رییس انتظامات پایانه مرزی چذابه نیز ضمن دعوت زائران به آرامش و تخلیه محوطه پایانه مسافری چذابه گفت: نیروی انتظامی حسب وظیفه افرادی را که بدون روادید قصد خروج از مرز را دارند دستگیر می کند.
سرهنگ فاطمی افزود: مقامات عراقی نیز اجازه ورود زائران بدون پاسپورت و روادید را نمی دهند.
یک مقام مسئول از مقامات عراقی نیز به زبان عربی خطاب به زائران فاقد روادید به آنان قول داد در صورت همکاری با انتظامات همه را از مرز راهی کربلا کند.
پایانه مرزی چذابه در 110 کیلومتری شمال غرب اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.

سه شنبه 10 آذر 1394  10:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها