0

رییس فدراسیون فوتبال هند:تیم ملی فوتبال ایران قدرتمندترین تیم ملی آسیا است

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

رییس فدراسیون فوتبال هند:تیم ملی فوتبال ایران قدرتمندترین تیم ملی آسیا است

رییس فدراسیون فوتبال هند:تیم ملی فوتبال ایران قدرتمندترین تیم ملی آسیا است

دهلی نو- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال هند از تیم ملی ایران به عنوان قدرتمند ترین تیم آسیا یاد کرد و خواستار افزایش همکاری واستفاده از تجربیات ایران برای توسعه فوتبال در کشورش شد.

 

'پرافول پاتیل ' یکشنبه شب در حاشیه برگزاری مراسم برترین های فوتبال آسیا دردهلی نو درگفت وگو با ایرنا از ایران به عنوان بهترین تیم آسیا یاد کرد و افزود:ایران به عنوان بزرگترین تیم فوتبال آسیا جایگاه بالایی در فوتبال آسیا دارد و ما علاقه مندیم که هرچه بیشتر با تیم ملی فوتبال ایران همکاری داشته باشیم.
وی با اشاره به موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران در آسیا اظهار امیدواری کرد که همکاری فدراسیون های دو کشور بیش از گذشته برای انتقال تجربیات ایران و آموزش فوتبال هند گسترش یابد.
رییس فدراسیون فوتبال هند گفت:ما خواستار برگزاری بازی های دوستانه بین تیم ملی دو کشور هستیم تا بتوانیم مانند ایران پیشرفت کنیم .
وی با اشاره به روابط بسیار خوب ایران و هند در زمینه های سیاسی ،فرهنگی و اقتصادی تصریح کرد، اشتراکات فراوان تاریخی و روابط دوستانه دو کشور زمینه توسعه همکاری های ورزشی بین دو کشور را فراهم کرده است .
پاتیل همچنین در سخنانی در مراسم معرفی برترین های آسیا ضمن خوش آمد گویی به شرکت کنندگان به تلاش کشورهای آسیایی در زمینه فوتبال اشاره کرد و گفت با این تلاش ها ، فوتبال آسیا می تواند جایگاه بهتری در آسیا کسب کند.
مراسم انتخاب بهترین های فوتبال و فوتسال قاره آسیا یکشنبه شب در هتل مملکت رویایی دهلی نو برگزار شد و ایران تنها در بخش فوتسال موفق به کسب بهترین های سال 2015 آسیا شد.
در این مراسم، وحید شمسایی و باشگاه تاسیسات دریایی به ترتیب عنوان بهترین بازیکن سال و باشگاه فوتسال را در سال جاری میلادی از آن خود کردند و ایران در سایر بخش ها از دستیابی به جوایز کنفدراسیون فوتبال آسیا باز ماند.
در این فهرست، ژاپنی ها با کسب 8 جایزه با اقتدار در صدر ایستادند و استرالیا و چین هر کدام با دو جایزه در رتبه دوم قرار گرفتند.

دوشنبه 9 آذر 1394  10:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها